Współpraca

Piszę szczerze i rzetelnie, prowadzę bloga, zamieszczam artykuły w magazynach internetowych. Jestem osobą kreatywną, w pełni zaangażowaną w wykonywane zadania i otwartą na różne rodzaje współprac. Szukasz kogoś takiego jak ja? Czekam na nowe wyzwania! Napisz, a na pewno dojdziemy do porozumienia i znajdziemy rozwiązanie korzystne dla obu stron. Warunki współpracy do uzgodnienia:

kosmetykiani@outlook.com

Wyrażam szczerą opinię na temat produktu czy usługi, bez względu na rodzaj współpracy. Z czytelnikami mojego bloga dzielę się jedynie rzetelnymi opiniami. Jestem otwarta na nowe pomysły i propozycje współpracy. Zapraszam do kontaktu!

Współpraca i kontakt dla blogerek – moje drogie! Blogosfera coraz bardziej się rozwija a ja chciałabym podejmować współpracę również z Wami. Co mogę zaproponować ze swojej strony?
– wymianę linków/bannerów,
– wpisy gościnne,
– udostępnienie na portalach społecznościowych.
Oczywiście jestem też otwarta na Wasze propozycje, im bardziej kreatywne i nieszablonowe, tym lepiej.

Współpraca i kontakt dla czytelniczek bloga –  droga czytelniczko! Dzięki Tobie mam jeszcze większą motywację do pisania, dlatego na pewno wezmę pod uwagę Twoje sugestie czy propozycje, jeśli chodzi o treść i wygląd bloga. Również, jeśli masz  pytania w tematyce kosmetyki czy blogowania lub chciałabyś poruszyć temat kompletnie związany z blogiem, skontaktuj się zemną. Odpowiedzi udzielę do trzech dni, ze względu na to, że jestem tylko jedna i nie zawsze wystarcza mi czasu, żeby odczytać wszystkie e-maile jednego dnia. Proszę  o cierpliwość i nie wysyłanie kilku e-maili ponaglających przed upływem tego czasu.

Chcę dać Ci możliwość spróbowania swoich swoich sił w blogosferze, więc jeśli jeszcze nie prowadzisz bloga, masz jakiś pomysł na wpis czy posiadasz informacje, którymi chcesz się podzielić, napisz do mnie, na pewno coś wymyślimy!

1 komentarz o “Współpraca”

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.