Pure Collagen – piękna skóra, silne i zdrowe stawy

pure collagen

Pure Collagen to suplement dla tych, który pomoże Ci zadbać o skórę oraz stawy. Czy warto wspomagać się suplementami?

Czy łykanie tabletek naprawdę może pomóc wzmocnić stawy i poprawić wygląd cery? Żeby odpowiedzieć na to pytanie, posłużę się suplementem Pure Collagen, który testowałam w ostatnim czasie.

Opis producenta

Innowacyjny suplement diety zamknięty w małej tabletce młodości z największą dawką kolagenu z ryb morskich wzbogacony o elastynę i antyoksydanty.

Skład     1 tabletka     Zalecane spożycie w ciągu dnia  to 4 tabletki
Kolagen z ryb morskich
Witamina C

Ekstrakt z pestek winogron

Witamina E

200mg
20mg (25%)
10mg
3mg (25%)
                                     800mg
                                 80mg (100%)
                                      40mg
                               12mg (100%)

pure collagen

Kolagen z elastyną pozyskiwany jest z ryb morskich.

Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry i naczyń krwionośnych. Pomaga również w regeneracji zredukowanej formy witaminy E.

Witamina C i E chronią komórki przed stresem oksydacyjnym spowalniając proces starzenia.

Ekstrakt z pestek winogron chroni DNA, białka i lipidy przed uszkodzeniem oksydacyjnym, wykazuje aktywność antyoksydacyjną.

pure collagen

240 tabletek, czy pomogły?

Producent zaleca, żeby brać dwie tabletki, dwa razy dziennie (dwie rano i dwie wieczorem). W jednym opakowaniu jest 120 tabletek – ja miałam do dyspozycji dwa opakowania, wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę. Czy zauważyłam zmiany, jeśli chodzi o skórę i włosy, po zażyciu 240 tabletek?

Prowadzę aktywny tryb życia, ćwiczę, staram się trzymać odpowiednią dietę – uważam, że jest to podstawa dbania o siebie. Mam tu na myli nie tylko dbanie o kondycję i dobre samopoczucie, ale także o cerę czy włosy. Jeśli mamy odpowiednią ilość ruchu i dostarczamy organizmowi odpowiednie składniki odżywcze – odzwierciedla się to w naszym wyglądzie. Nie bez powodu krąży powiedzenie „jesteś tym, co jesz”. Jeśli odżywiasz się zdrowo i zażywasz ruchu, automatycznie poprawia się Twoje samopoczucie, zaczynasz zauważasz zmiany w wyglądzie, poprawia się wygląd skóry. Moim zdaniem, branie suplementów diety ma wtedy większy sens – traktujemy je jako „pomoc” w dbaniu o siebie a nie jako „lek”. Suplement moim zdaniem powinien być traktowany jako „dodatek” do codziennej diety.

Piękna skóra, silne stawy

Przy regularnym zażywaniu Pure Collagen, stan mojej skóry poprawił się – przede wszystkim nie wygląda ona na zmęczoną, stała się bardziej promienna a zaczerwienienia i problemy skórne zostały zminimalizowane. Trudno mi stwierdzić jak suplement działa na stawy, bo nie miałam z nimi do tej pory problemów. Na przykładzie mojej mamy, która również zażywała Pure Collagen, przede wszystkim ze względu na stawy, stwierdzam, że tabletki pomogły.

 

pure collagen

A co na włosy? Hairvity

Jest jeszcze jeden suplement, który zdecydowanie polecam – Hairvity, czyli produkt, który pomaga odbudować włosy, wzmacnia je i sprawia, że szybciej rosną. O Hairvity pisałam na profilu facebookowym KLIK – zapraszam!

Poznaj również zalety Selenu!