Lampa do hybryd Ronney – mam i ja!

Lampa do hybryd Ronney Pro

Mam i ja! W końcu zagościła u mnie lampa do hybryd – Nail LED Lamp 9W firmy Ronney.

Do tej pory nie zdobiłam paznokci w domu, ponieważ nie miałam do tego odpowiednich akcesoriów. Na przesyłkę czekałam z niecierpliwością, z nadzieją, że w już w tę sobotę będę mogła cieszyć się ładnymi paznokciami. W końcu przesyłka dotarła i byłam bardzo zaskoczona! Okazało się, że pudełeczko jest niewielkie, więc jakim cudem zmieścił się w nim lampa i lakier?

Lampa do hybryd Ronney Pro

Lampa do hybryd Ronney – lekka i poręczna

Okazało się, że lampa do hybryd Ronney jest naprawdę niewielka, czym byłam zaskoczona. Do tej pory widziałam jedynie takie, z dużą obudową a tu niespodzianka. Czy pozytywna? Jak najbardziej! Urządzenie jest niesamowicie lekkie, lampę bez problemu mogę przenosić, a nawet wrzucić do torebki, np. kiedy jadę na weekend do domu.

Lampa do hybryd Ronney Pro

Intensywna czerwień

Jeśli chodzi o lakier, który znajdował się w zestawie z lampą, ma on intensywny, czerwony kolor. Pędzelek jest średniej grubości, dzięki czemu produkt można łatwo nałożyć na płytkę paznokcia. Lakier jest gęsty, ale nie do tego stopnia, żebym miała trudności z jego aplikacją. Wystarczy pomalować paznokcie i włożyć je do lampy na około minutę.

Lampa do hybryd Ronney Pro

Lampa do hybryd Ronney – 60 sekund i gotowe!

Zastanawiałam się, czy minuta trzymania pomalowanych paznokci pod lampą wystarczy, żeby lakier dobrze zaschnął. Sprawdziłam i uważam, że wystarczy, jednak mimo to, zazwyczaj włączam urządzenie ponownie – wtedy upewniam się, że lakier jest już na tyle twardy, że nie zniekształci się na płytce i nie będzie brudził powierzchni, które dotykam. Lampę do hybryd można kupić np. na stronie ekobieca.pl.

Lampa do hybryd Ronney Pro

Jak przedłużyć trwałość lakieru?

Lakier z tej samej firmy, czyli LAK 1 millenium red, ma bardzo dobre krycie. Wystarczy położyć jego jedną warstwę na płytce paznokcia, żeby otrzymać zadowalający efekt, bez użycia warstw utrwalających czy ochronnych. Lakier utrzymuje się na paznokciach przez około 2 tygodnie. Po upływie tego czasu, zaczyna ścierać się na końcach, ale wtedy można nałożyć kolejną warstwę, przedłużając „życie” lakieru. Jeżeli użyjemy odpowiednich utrwalaczy, efektem pięknych, zadbanych paznokci, możemy cieszyć się znacznie dłużej.

Zwykłe lakiery to już przeżytek?

Mam wrażenie, że zdobienie paznokci za pomocą naklejek czy malowanie zwykłymi lakierami powoli odchodzi w cień. Jak myślisz, czy te metody zostaną całkowicie wyparte przez nowe techniki dbania o paznokcie? Jakie są Twoje metody na przedłużenie trwałości lakieru? Jakich produktów do paznokci używasz?

Sprawdź również: Jak mieć piękne i mocne paznokcie latem?