Ekocuda po raz trzeci! Targi kosmetyczne 2017

Targi kosmetyczne 2017 w Warszawie!

Już niebawem będzie miała miejsce 3 edycja Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda. W dniach 25-26 listopada, w Domu Towarowym Bracia Jabłowscy, zarówno polscy jak i zagraniczni producenci, zaprezentują swoje kosmetyki inspirowane naturą. W wydarzeniu weźmie udział blisko 100 marek kosmetycznych, również firmy, które funkcjonują na rynku od niedawna. Wstęp na Targi jest bezpłatny.

Wydarzenie na dużą skalę  

Ekocuda to wydarzenie wyjątkowe i na dużą skalę, z edycji na edycję pojawia się coraz więcej odwiedzających.  W jednym miejscu już po raz trzeci producenci kosmetyków naturalnych spotkają się ze swoimi odbiorcami. To wyjątkowa okazja do bezpośrednich i inspirujących spotkań z wyjątkowymi markami. Uczestnicy Targów będą mogli odkryć, przetestować, powąchać i  co najważniejsze, zabrać ze sobą do domu prawdziwe, kosmetyczne ekocuda. 

Wiedza i inspiracja

Poprzednie edycje targów pokazują, że wśród konsumentów jest coraz większa świadomość i wiedza odnośnie zdrowego stylu życia, tematyki związanej z ekologią a także pielęgnacją naturalną. Coraz więcej konsumentów przekonuje się do naturalnych kosmetyków i ich zalet. Zanim zdecyduje się na zakup kosmetyku z uwagą czyta etykietę i jego skład.

Zainteresowanie wydarzeniami takimi jak Ekocuda doskonale pokazuje, że świadomość konsumencka w naszym kraju wciąż wzrasta. Po wzmożonym etapie przyglądania się temu, co mamy na talerzu, przyszedł czas na sprawdzanie tego, co nakładamy na skórę. To wspaniały trend, który daje rodzimym firmom, takim jak Annabelle Minerals, powód do dalszego rozwoju. Skóra to nasz największy organ – warto dbać o niego świadomie – mówi Anna Szczerba, założycielka Annabelle Minerals

Jesienne nowości

Ponieważ to już trzecia edycja targów Ekocuda organizatorzy zadbali, aby było jeszcze ciekawiej. Podczas najbliższej edycji będzie jeszcze więcej marek, łącznie ponad 100. Jak co edycję odbywać się będą wyjątkowe spotkania poświęcone zdrowiu, pielęgnacji i makijażowi. Nie zabraknie wykładów i warsztatów z nowymi markami. Jak zawsze odbędą się też te z marką Annabelle Minerals, Lily Lolo oraz Naturativ. Warsztaty z Lily Lolo poprowadzi Magda Błaniarz z „Pędzle w dłoni”. 

Sponsorem strategicznym wydarzenia jest marka Naturativ, specjalizująca się  w naturalnych kosmetykach pielęgnacyjnych. Jedyna polska marka z międzynarodowym certyfikatem naturalności NATRUE. Tak jak w poprzednich latach, również na Targi Kosmetyczne 2017 wstęp jest bezpłatny i obowiązują wcześniejsze zapisy. 

targi kosmetyczne 2017

SponsorzyAnnabelle Minerals, Naturativ. 

Wystawcy: Annabelle Minerals, Naturativ, Ministerstwo Dobrego Mydła, John Masters Organic, Harmonique, Fresh & Natural, Jan Barba, Lush Botanicals, Lavera,
Lily Lolo, Hagi, Purite, Sylveco, Iossi, Esse Organic, Resibo, Ecolore, Amilie, Mokosh i inni. 

Patroni medialni: Co jest grane24, SlowLife. Food & Garden, gaga, e!stilo magazine, allnaturals, inspirantka.pl, wirtualnekosmetyki.pl, Enter the room, Czytamyetykiety.pl, Ulicaekologiczna.pl, TrustedCosmetics.pl, Dawanda, ekologia.pl, ekocentryczka.pl, N jak natura, MagazynKosmetyki, Dobra Mama, Piggy Peg, Pink Mink Studio, Beautyshow.pl, lovecosmetics.pl, urokzyciaalergika.pl, zdrowalistazakupów.pl, iszpilki.pl, ekotropiciel.pl, wwwlosy.pl, SHEMAG, slov, magazyn V mag, Naturalnie z pudełka, Słodki Live, Radio Kampus, magazyn Drogeria, poradnikzdrowie.pl, Feszyn, Imperium Kobiet.

Wstęp na Targi Kosmetyczne 2017 jest bezpłatny – wystarczy wyjść z domu i przekonać się na własnej skórze o zaletach kosmetyków tworzonych z pasją i inspirowanych naturą. Więcej informacji: 

www.ekocuda.com 

www.facebook.com/ekocudacom 

www.instagram.com/ekocuda