Targi Beauty Forum oraz Influencers about beauty 2019

Targi Beauty Forum już za nami! Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z nowościami kosmetycznymi i wzięcia udziału w warsztatach tematycznych. Dla mnie był to przede wszystkim weekend pełen niespodzianek, spędzony we wspaniałym gronie!

W Targach Beauty Forum wzięło udział wielu wystawców, którzy prezentowali produkty oraz usługi kosmetyczne, opowiadali o nowościach i nowych rozwiązaniach wykorzystywanych w kosmetyce. Była możliwość testowania produktów, a nawet poddawania się zabiegom kosmetycznym i  porozmawiania z reprezentantami firm. Targi Beuty Forum odbywały się równocześnie z Targami Beauty Days, dlatego wybór był  uczesttrudny. Wielu uczestników po prostu przemieszczało się z jednego miejsca na drugie lub jeden cały dzień uczestniczyli w jednym wydarzeniu, a przez drugi dzień w drugim. Myślę, że gdyby te wydarzenia odbyły się w różnych terminach, dla organizatorów wyszłoby to na plus, bo frekwencja bardziej by dopisała.

Konferencja Influancers about beauty

Targom towarzyszyło wydarzenie Influancers about beauty skierowane do influancerów z całej Polski. Miało wziąć w nich udział 300 osób, jednak z moich obserwacji wynika, że nie wszyscy się pojawili. Najbardziej zainteresowały mnie dwa wykłady: pierwszy, zaprezentowany przez Annę Bukowską, reprezentantkę firmy UZDROWISKO, dotyczył kosmetyki naturalnej. Drugi, o sposobach na szybkie i efektowne zdobienia paznokci i najnowszych trendach w stylizacji paznokci, poprowadzony był przez Annę Rycerz i Andrzeja Spinka, przedstawicieli marki VICTORIA VYNN. Może pora zacząć częściej eksperymentować ze zdobieniami paznokci? Otrzymałam zaproszenie na pokaz szkoleniowy wybranych technik Nail Art i budowy paznokci, może właśnie tam zasięgnę inspiracji.

Najbardziej czekałam na panel dyskusyjny na temat realizowania niebanalnych materiałów urodowych oraz trików, które sprawią, że zdjęcia i filmy staną się bardziej zauważalne – tutaj jednak trochę się rozczarowałam, niestety nie dowiedziałam się niczego nowego, ale przynajmniej przypomniałam sobie parę rzeczy.

Zabawy i konkursy

Podczas Influencers about Beauty odbywało się wiele konkursów, między innymi, do zadań należało robienie kreatywnych zdjęć z produktami, a przy tym było mnóstwo śmiechu! Pomysłowość uczestniczek możesz śledzić na instagramie oraz blogach Influancerów. Zapraszam również na mój profil na instagramie: kosmetykiani.pl

Smakowite zapachy Nacomi

Jeśli chodzi o same Targi Beauty Forum, najwięcej czasu spędziłam przy stoisku NACOMI. Jeszcze nie miałam okazji do przetestowania produktów tej firmy, ale na temat tych kosmetyków słyszałam wiele pozytywnych opinii. Piękne zapachy, przyciągające wzrok opakowania, peelingi, kule i galaretki do kąpieli to jedne z wielu produktów, które musiałam powąchać, dotknąć, przetestować!

Kolorowy Raj Pierre Rene

Tutaj również zatrzymałam się na dłużej! Nowe kolekcje cieni do powiek i lakierów do paznokci, pomadki do ust i błyszczyki… było w czym wybierać! Na zdjęciu ujęłam kilka kolorów, które mocno przyciągnęły moją uwagę. Który wybrałabyś dla siebie?

Pachnące mydełka The Secret Soap

Te produkty cieszą oko i cudownie pachną! Obok tego stanowiska, nie sposób przejść obojętnie, dekoracja była w pełni dopracowana, mnóstwo kwiatów i drewniane dodatki świetnie się prezentowały. Przypomniałam sobie, że jakiś czas temu miałam balsam do ciała i mydełko z tej firmy, może nawet wrócę do tych produktów.

Prezentacje usług kosmetycznych

Szkoda, że targi i wydarzenie Influencers about beauty nie trwało dłużej, bo było jeszcze wiele stanowisk, które chciałabym odwiedzić. Niestety nie można być w kilku miejscach równocześnie. Były prezentowane masaże wykonywane za pomocą nowoczesnych urządzeń, techniki przedłużania rzęs czy szybkie prezentacje z pomysłami na zdobienie paznokci.

Kolory herbat w Teaology

Herbata zielona, biała, czarna i niebieska – każda z nich ma swoje zastosowanie w produktach Teaologi. Co ciekawe, produkty tej marki opierają się w 100% na esencji z herbaty, natomiast nie ma w nich samej wody. Właśnie zaczynam testowanie kremu Teaology – jeśli  okaże się dla mnie wielkim odkryciem, na pewno się o tym dowiecie.

Natura zamknięta w produktach Uzdrovisco

Wykłady były interesujące, produkty również okazały się kuszące. Olejowe esencje, maski, kremy – wybór był duży, a każdy produkt miał inne właściwości i konsystencję. Przywiozłam ze sobą jeden produkt, który na pewno przetestuję i jego recenzja pojawi się na blogu.

Czy warto brać udział w targach i wydarzeniach dla Influancerów?

Za każdym razem odpowiadam to samo:  OCZYWIŚCIE, ŻE TAK! To nie tylko okazja do zapoznania się z nowościami kosmetycznymi (czy innymi tematami, które Cię interesują), ale także okazja do poznania nowych osób o podobnych zainteresowaniach i nawiązania relacji, które mogą trwać latami. Tym razem miałam okazję poznać kilka osób, które do tej pory znałam jedynie z bloga. Beata (lifebybea.pl) i Agnieszka (mycoffeetime.pl) – dzięki za towarzystwo na wykładach, przy pysznej kawie!

Dziękuję organizatorom za możliwość uczestniczenia w targach.