Spotkanie Blogerek w Rybniku! Zobacz jak spędzają czas #blogerkipogodzinach – fotorelacja w świątecznym wydaniu.

 Spotkanie Blogerek w Rybniku

Świąteczny czas to idealna okazja do tego, żeby spędzić spędzić czas z rodziną i z przyjaciółmi, spotkać się z osobami, których już dawno nie widziałyśmy, znaleźć czas dla siebie, na odpoczynek, rozmowę przy gorącej kawie.

Właśnie 08.12 w kawiarni Cafe Bosco miałam okazję spotkać się i porozmawiać z osobami, z którymi niestety nie widuję się zbyt często lub do tej pory znałam je tylko z blogosfery. Dziękuję organizatorce Sylwii za zaproszenie! To już drugie spotkanie blogerek w Rybniku, w którym miałam okazję wziąć udział. Dla przypomnienia przesyłam relację z poprzedniego spotkania.

Spotkanie Blogerek w Rybniku

Miejsce, w którym miałyśmy spotkanie blogerek, było przytulne i klimatyczne. Organizatorka Sylwia, zadbała o to, żebyśmy mogły swobodnie porozmawiać. Dostałyśmy stolik na końcu sali, odgrodzony parawanem, co było idealnym rozwiązaniem, bo po naszej stronie parawanu sporo się działo. Tworzenie kosmetyków, rozmowy i mnóstwo śmiechu! Ale o tym za chwilę.

Spotkanie Blogerek w Rybniku

Pyszności na talerzach

Ciastko do kawy musi być, tylko ciężko było się zdecydować na jedno, bo lista dostępnych ciast i deserów była długa. Moje ciacho znajduje się na powyższym zdjęciu, było pysznie i słodko, a lody i bita śmietana były świetnych dodatkiem.

Spotkanie Blogerek w Rybniku

Co się działo za parawanem…

Za parawanem toczyły się rozmowy (nie tylko o kosmetykach), było dużo śmiechu i odrobina skupienia podczas przygotowania kosmetyków naturalnych. Peelingi i kule do kąpieli mogłyśmy przygotować dzięki ecoflores.eu. To sklep artystyczno-rękodzielniczy, który zaopatrzył nas w półprodukty do tworzenia kosmetyków.

Spotkanie Blogerek w Rybniku

Zobaczcie jak dzielnie pracowałyśmy! I te nasze poważne, skupione miny.

Spotkanie Blogerek w Rybniku

Moje wytwory można zobaczyć na zdjęciach. W słoiczku wymieszałam kilka składników (m. in. sól himalajską, która świetnie sprawdza się w peelingach, olejki aromatyczne oraz barwniki.

Spotkanie Blogerek w Rybniku

Wszystkie składniki zapakowałam go gwiazdki , którą będę mogła użyć w kąpieli, zostawić jako ozdobę, podarować na prezent… lub powiesić na choince, bo jest miejsce na nawleczenie nitki.

Spotkanie Blogerek w Rybniku

Słoiczek nie mógł zostać pusty, dlatego przygotowałyśmy kolejne pachnące peelingi i zapakowałyśmy w folie prezentowe. Już nawet obdarowałam kogoś tym własnoręcznie przygotowanym kosmetykiem.

Spotkanie Blogerek w Rybniku

Oczywiście nasze rozmowy toczyły się przy pysznej kawie! Dodam tylko, że nie jednej.

Spotkanie Blogerek w Rybniku

W końcu przyszedł czas, żeby zakończyć spotkanie. Nie mogłyśmy się rozstać, bo nasunęło się jeszcze wiele tematów, na które chętnie byśmy porozmawiały! Mam nadzieję, że to nie jest ostatnie spotkanie w takim gronie.

Spotkanie Blogerek w Rybniku

Dziękujemy za upominki!

Firmom, które wsparły nasze spotkanie blogerek, dziękujemy za upominki:

Produkty i recenzje produktów będą pojawiać się na blogu i na instagramie – zapraszam!

Spotkanie Blogerek w Rybniku

Dziękuję Gabrysi za piękną bransoletkę!

Spotkanie Blogerek w Rybniku

Spotkanie blogerek w Rybniku – cała ekipa!

Dziewczyny, dziękuję za spotkanie i miło spędzony czas! Pod tym linkiem możecie bliżej poznać uczestniczki – zachęcam do odwiedzania profili na instagramie! A jak jest u Was? Bierzecie udział w spotkaniach blogowych czy też innych eventach, gdzie możecie dzielić się zainteresowaniami, poznawać ciekawe osoby i po prostu miło spędzać czas? Koniecznie napiszcie co to za wydarzenia!