Kostka myjąca Dove obchodzi urodziny!

Kostka myjąca Dove obchodzi urodziny!
Kostka myjąca Dove obchodzi urodziny!

Na przestrzeni lat wszystko się zmienia: fryzury, trendy w modzie czy makijażu. Czy jest coś, co pozostało takie samo? Tak, kostka myjąca Dove! Właśnie obchodzi swoje 60-te urodziny!

Produkty Dove chyba nikomu nie są obce. Czy jest tutaj osoba, która nie znałaby produktów tej marki? Firma dostarcza kobietom najlepszą pielęgnację, stoi po stronie naturalnego piękna! Wiesz, że jeśli wszystkie kostki myjące Dove, które powstają każdego roku, położymy obok siebie, mogą otoczyć ziemię 4,5 raza?

Dlaczego piszę o 60 urodzinach kostki myjącej?

To doskonała okazja do tego, żeby zastanowić się nad tym, czym tak naprawdę jest prawdziwe piękno, w jaki sposób jest definiowane i co się kryje pod tym pojęciem. Marka już od sześciu dekad wspiera kobiety w odnajdywaniu oraz definiowaniu prawdziwego piękna. Powstał nawet film, który pokazuje retrospektywę kultowych momentów piękna i dziedzictwo marki. Kobiety budują swoją pewność siebie i zaczynają dostrzegać w sobie piękno. Zwalczają stereotypy, uczą się kochać siebie zarówno z zaletami jak i wadami!

Dzięki doskonałej i łagodnej formule, która pozostała niezmieniona od swojej premiery w 1957 roku, kostka myjąca Dove jest symbolem najlepszej pielęgnacji jaką Dove zapewnia kobietom już od 60 lat. Marka Dove od samego początku zobowiązała się, aby zapewnić kobietom wyjątkowo łagodne kosmetyki, które jedno-cześnie doskonale sprawdzą się w pielęgnacji skóry, również twarzy. To ikoniczna ¼ kremu nawilżającego jest sekretem pielęgnacyjnych właściwości kostki myjącej. To właśnie dzięki niej miliony kobiet na całym świecie mogą codziennie cieszyć się piękną i gładką skórą. Tak jak wszystkie kosmetyki marki, kostkę myjącą charakteryzuje również przyjemność stosowania, a jej zapach nie zmienił się od 60 lat i wciąż urzeka kobiety na całym świecie. Portfolio marki Dove wzbogaca się o nowe kategorie, dostępne w coraz większej ilości Państw na Świecie, ale inspiracją do ich powstania zawsze będzie kostka myjąca – serce marki Dove.

Ewelina Gajewska – Brand Manager Dove

Pielęgnacja twarzy

Ciągle powtarzam, że najlepszym produktem do pielęgnacji twarzy jest dla mnie właśnie ten produkt. Wiele razy spotkałam się ze zdziwieniem a nawet oburzeniem: „Przecież mydło wysusza!”. Oczywiście, mydło tak! Ale nie kostka myjąca Dove. Stosowałam wiele żeli do mycia twarzy, próbowałam nawet oczyszczać cerę zwykłym mydłem (nie róbcie tego!). Dermatolodzy podkreślają, że zwykłe mydło powoduje przesuszenie i podrażnienie skóry, ponieważ ma w składzie silne substancje myjące, które agresywnie działają na cerę. Usuwają one zanieczyszczenia z naskórka, ale jednocześnie wymywają naturalne lipidy. Poza tym takie mydła mają zasadowe Ph, które powodują zaburzenie lekko kwaśnego odczynu, pozbawiając skóry właściwości obronnych.

Czym wyróżnia się kostka myjąca?

Produkt odkryłam metodą prób i błędów. Trafiłam na kostkę myjącą i teraz to mój ulubiony kosmetyk do mycia twarzy. Dowiedziałam się, że jest ona polecana przez dermatologów. Nie jest mydłem i nie wysusza skóry tak, jak to ma miejsce w przypadku stosowania mydła. Ma formułę, łączącą łagodne składniki oczyszczające z ¼ kremu nawilżającego, dzięki czemu po użyciu kostki myjącej, skóra staje się miękka, gładka i nawilżona.

Chcecie zapoznać się z nowościami? Poznajcie serię Glowing Ritual!