Chmiuro – Twoje biuro zmieścisz w kieszeni!

chmiuro

Dostęp do pamięci firmy z każdego miejsca

Najprościej rzecz biorąc, jest to aplikacja ułatwiająca komunikację pomiędzy współpracownikami, dzięki której nawet przebywając poza biurem, masz dostęp do kontaktów i zadań, możesz komunikować się z każdą osobą, którą masz w bazie, zamykać zadania, które już zostały zrealizowane. Chmiuro to takie małe biuro, które cały czas Ci towarzyszy.. i możesz je schować do kieszeni, wraz z telefonem komórkowym. Dzięki niemu, wszystkie informacje masz cały czas na wyciągnięcie ręki. Potrzebujesz informacji? Kontaktów? Sięgasz po telefon. Prawda, że łatwe?

Planowanie przyszłych postów

Ostatnio na grupach facebookowych zauważyłam, że są osoby, które poszukują odpowiedniego narzędzia do planowania postów na swoich stronach. Także tutaj Chmiuro przychodzi z pomocą. Możesz zaplanować post z konkretną datą, dopisać sobie komentarz z informacjami na temat grafik czy zaproszeń. Takim sposobem o niczym nie zapomnisz a posty będą pojawiać się regularnie.

Zbiór e-maili słuzbowych

Zdarzało Ci się wracać do biura bo zapomniałeś zabrać laptopa czy miałaś problem z odczytaniem służbowych e-maili na komputerze w domu? Chmiuro to narzędzie, dzięki któremu wszystkie e-maile służbowe są zebrane w jednym miejscu i przez cały czas masz do nich dostęp.

Dobra organizacja czasu

Może ta aplikacja nie zrealizuje za Ciebie zaplanowanych zadań i nie odpowie na e-maile, za to znacznie ułatwi prace i sprawi, że stanie się ona łatwiejsza i przyjemniejsza. Cieszę się, że takie rozwiązana zostają wprowadzane, bo dzięki temu można sprawniej i szybciej wykonać swoją pracę a co za tym idzie, zyskać więcej czasu dla siebie. Zapraszam do polubienia profilu na facebooku, gdzie możesz dowiedzieć się więcej na temat Chmiuro.

                                                                            https://www.facebook.com/chmiuro/

Twoje narzędzia do pracy

Czy masz swoje sprawdzone narzędzia do planowania postów i organizowania swojego czasu? Koniecznie daj znać, jak się sprawdzają. A może już zainstalowałaś aplikację Chmiuro i możesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami na jej temat? Jeśli tak, napisz o tym w komentarzu. Być może odkryłaś funkcje, które jeszcze nie są mi znane. #chmiuro #chmiuro_dla_blogera

                                                                                 chmiuro