Soraya Hialuronowy Mikrozastrzyk

Hialuronowy Mikrozastrzyk
Soraya
Przeciwzmarszczkowe nawilżanie
HYDRO-ENERGIA 30+
wygładzający krem z transdermalnym kwasem hialuronowym
na dzień i na noc 

Soraya Hialuronowy Mikrozastrzyk
     Kremu nie testowałam osobiście. Recenzja na podstawie obserwacji i informacji od zaufanej osoby, która zgodziła się ten produkt przetestować:
     Czym wyróżnia się linia zaawansowanych kosmetyków ” Hialuronowy mikrozastrzyk”? Jest ona oparta na dwóch strategiach, które wzajemnie się uzupełniają. Ich połączenie zapewnia kompleksowe działanie, która poprawia kondycję skóry i odmładza jej wygląd.
Soraya Hialuronowy Mikrozastrzyk

 

transdermalna technologia wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym:
W recepturach kremów został zastosowany transdermalny kwas hialuronowy, jako „wypełniacz” w liofilizowanej formie, o odpowiednim rozmiarze cząsteczki, który wnika do naskórka niczym ” zastrzyk w kremie”. Tam, wiążąc wodę, wielokrotnie zwiększa swoją objętość. Co jest efektem takiego działania? Spektakularne wygładzenie oraz wypełnienie zmarszczek od wewnątrz.
epidermalna technologia natychmiastowego wygładzania naskórka:
Skoncentrowany kwas hialuronowy, który został zastosowany w serum, w wielocząsteczkowej formie, otula powierzchnię naskórka. Tym samym utrzymuje w nim wodę, niczym wilgotny kompres. Zapewnia intensywne nawilżenie oraz natychmiastowe odczucie satynowo gładkiej skóry.
Soraya Hialuronowy Mikrozastrzyk


Formuła Hydro – Energia – Kwas hialuronowy odgrywa w skórze bardzo ważną rolę. Pomaga jej zachować odpowiednie nawilżenie, jędrność oraz sprężystość. Wraz z wiekiem maleje jego zawartość w skórze. Formuła kramu działa dwukierunkowo, żeby zadbać o młody wygląd cery: dostarcza skórze kwas hialuronowy z zewnątrz i jednocześnie zawiera składnik aktywny, który pobudza komórki do jego produkcji.
Transdermalny kwas hialuronowy – nieinwazyjny ” wypełniacz zmarszczek”, który wnika do naskórka i wiąże wodę, wielokrotnie zwiększając przy tym swoją objętość. Dzięki temu skóra staje się wygładzona a zmarszczki wypełnione od wewnątrz.
Stymulator HA – pobudza syntezę fizjologicznego kwasu hialuronowego w skórze właściwej, tym samym poprawiając nawilżenie, jędrność oraz sprężystość skóry.
Wielocząsteczkowy kwas hialuronowy – pozostaje na powierzchni naskórka i tworzy wilgotny kompres kojący. W efekcie naskórek jest gładki i nawilżony.
Krem należy nanieść na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, delikatnie wmasować. Polecany do stosowania rano i wieczorem.
Soraya Hialuronowy Mikrozastrzyk
     Krem wygładzający na dzień i na noc dla kobiet w wieku 30 + pomaga utrzymać cerę w doskonałej kondycji, zachować świeży wygląd, opóźnić procesy starzenia oraz zredukować drobne zmarszczki. Formuła Hydro-Energia intensywnie nawilża i wygładza, poprawia jędrność i elastyczność. Sprawia, że skóra wygląda promiennie i atrakcyjnie.
Pojemność kremu: 50 ml
Cena: ok: 19,90 zł