Odświeżająco – oczyszczający duet

Ziołowy tonik oczyszczający do cery tłustej 
i płyn oczarowy z kwiatem pomarańczy do cery tłustej i mieszanej. 
     Co łączy te dwa produkty? I jeden i drugi ma za zadanie oczyszczenie i łagodzenie podrażnień, oraz odświeżenie skóry twarzy. Kto miał do czynienia z produktami firmy Fitomed i jak się u Was sprawdzają? Dla mojej cery są idealne!
     Ziołowy tonik świetnie radzi sobie z oczyszczeniem skóry i przeciwdziała jej przetłuszczaniu się. Dzięki temu pozostaje ona na długi czas matowa i nie odczuwamy dyskomfortu spowodowanego „świeceniem się” skóry. Produkt nie zawiera barwników, rozjaśnia i wygładza skórę oraz łagodzi objawy trądziku.  Tonik ma delikatny, ziołowy zapach.
Cena to ok. 9,00 zł / 200 ml
     Opakowanie jest wygodne, na zatrzask. Dla zainteresowanych, poniżej można odczytać skład:
****
Przyszła pora na..
płyn Oczarowy z kwiatem pomarańczy.
     Świetnie nadaje się do odświeżenia i nawilżenia skóry tłustej i mieszanej. Łagodnie ściąga rozszerzone pory. Aplikacja jest niezwykle prosta, wystarczy spryskać twarz i pozostawić do wyschnięcia lub delikatnie zetrzeć nadmiar płynu chusteczką. Produkt jest bardzo przydatny rano, kiedy nasza skóra potrzebuje orzeźwienia albo po siłowni / treningu. Można stosować go także w celu odświeżenia makijażu. Jest to produkt naturalny, nie powoduje podrażnień. Zapach jest bardzo przyjemny, płyn ma delikatny zapach, niestety słabo wyczuwalny jest aromat pomarańczy.
 Cena to ok. 12,00 zł / 255 ml
     Opakowanie jest wygodne, spray ułatwia aplikację. Poniżej skład dla zainteresowanych:
http://www.fitomed.pl/strona-glowna/cms_s/?ids=1