Szybkoschnący!

     Mam niebieskie paznokcie.. i to za sprawą niewielkiej buteleczki La Dame Belle, która mieści 6 ml tego lakieru i intensywnym kolorze. Szkoda tylko, że taki efekt można uzyskać dopiero po nałożeniu 3-4 warstw lakieru. Nie zaprzeczam, produkt szybko zasycha na paznokciach, jednak czas zabiera nam dodatkowe pokrywanie płytki paznokcia kolejnymi jego warstwami..
     Jakie są plusy tej serii lakierów La Dame Belle? Na pewno niska cena. Produkt kupiłam za 2,90 zł. W buteleczce jest go niewiele, ale kupując lakiery o mniejszej pojemności szybciej je zużywam i nie zasychają w buteleczce. Poza tym mogę kupić więcej lakierów o różnych kolorach, zamiast jednego o większej pojemności. Po około 2-3 dniach kolor na brzegach płytki paznokcia zaczyna się delikatnie ścierać. Wtedy ewentualnie można ratować się nałożeniem kolejnej warstwy lakieru.
     Czasem jednak, lepszym rozwiązaniem okazuje się zakup jednego wybranego koloru z lakierów, które są droższe ale bardziej kryjące. Dzięki temu nie trzeba nakładać tak wielu warstw lakieru.