Co do higieny intymnej? Płyn, puder… a może dezodorant?

Co do higieny intymnej? produkty Femfresh
      Dzisiaj przedstawię Wam produkty do higieny intymnej, które przy regularnym stosowaniu, pomogą zachować świeżość i zapewnią uczucie komfortu w okolicach miejsc intymnych. Jako, że nie myjemy twarzy szamponem do włosów, czy nie pielęgnujemy dłoni kosmetykami do twarzy, także pielęgnacja mieć intymnych wymaga stosowania specjalnych produktów, które są delikatne i nie podrażniają. Ja zaproponuję Wam płyn do higieny intymnej Ultimate Care Active Fresh (11,99 zł/250 ml) oraz puder do higieny intymnej Re-balance (22,99 zł/ 200g).
     Dlaczego wybór produktów do pielęgnacji higieny intymnej jest ważny? Niektóre mydła i żele pod prysznic, mogą zaburzać równowagę PH, powodować podrażnienia czy uczulenia. Warto wybrać produkt przygotowany typowo do pielęgnacji miejsc intymnych, który będzie delikatny, nie będzie powodował podrażnień i uczuleń oraz zapewni uczucie komfortu.
Co do higieny intymnej? produkty Femfresh

 

     Płyn do higieny intymnej Ultimate Care Active Fresh ma w składzie mieszankę jonów srebra, żen-szenia oraz antyoksydantów. Zawiera również specjalną formułę Multi-Actif, dzięki której na długo mamy uczucie komfortu i świeżości. Produkt jest testowany dermatologicznie oraz ginekologicznie.
     Płyn ma żelową, gęstą konsystencję, jest bardzo wydajny. Delikatnie się pieni, nie uczula i nie podrażnia. Zapach jest przyjemny, świeży lecz słabo wyczuwalny, ale w tym przypadku to plus, bo produkty o delikatnych zapachach lub bezzapachowe są zazwyczaj delikatniejsze dla skóry, nie mają kompozycji zapachowych, które mogą powodować uczulenia czy podrażnienia.

 

Co do higieny intymnej? produkty Femfresh
Na poniższym zdjęciu można zobaczyć skład produktu.

 

Co do higieny intymnej?
     Puder do higieny intymnej Re-Balance pewnie Was zaskoczy. Tak jak płyn do higieny intymnej z tej firmy, ma zapewnić świeżość oraz uczucie komfortu.
Femfresh
     Produkt nie zawiera talku, mimo to absorbuje wilgoć i nie podrażnia. Może stanowić uzupełnienie dla płynu do higieny intymnej Ultimate Care Active Fresh. Puder ma wygodne zamykanie w postaci nakrętki, można ją zobaczyć na powyższym zdjęciu.

 

Femfresh

Dla zainteresowanych, zamieściłam poniżej skład Pudru Re-Balance.

Femfresh
     Pokażę Wam jeszcze jeden produkt do higieny intymnej, który jak do tej pory nie był zbyt popularny w Polsce, mianowicie dezodorant do higieny intymnej Femfresh (11,90 zł/ 30g). Wygląda jak zwykły dezodorant, miniaturka. Ma pojemność 30 g i delikatny, przyjemny zapach. Chyba nie muszę dodawać, że te trzy produkty są idealnym połączeniem, przede wszystkim na wiosenne czy letnie dni, kiedy potrzebujemy szczególnej pielęgnacji i uczucia świeżości.
dezodorant do higieny intymnej

Co do higieny intymnej?

Czy używacie produktów tego typu? Co nich sądzicie? A może macie jakieś sprawdzone produkty do higieny intymnej? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach. 
dezodorant do higieny intymnej

 

http://www.rossmann.pl/wyszukaj?search=Femfresh&type=Product&page=1&pageSize=24&sort=0&view=2