Jak wzmocnić rzęsy? Regital Lash

Jak wzmocnić rzęsy? Regital Lash
Nie preferuję sztucznych rzęs, wolę szukać innych sposobów na ich wzmocnienie oraz pogrubienie. Sama testowałam wiele odżywek, które miały mi pomóc uzyskać efekt długich i gęstych rzęs, jedne pomagały, inne nie. Tym razem sięgnęłam po Regital Lash eyelash&brow growth stimulating serum. (3 ml/ ok. 53,90 zł)

 

Jak wzmocnić rzęsy? Regital Lash
Tak jak zalecano, produkt stosowałam regularnie, każdego wieczoru. Zależało mi na wzmocnieniu i wydłużeniu rzęs, jednak nie aplikowałam go na brwi. Właśnie mija drugi miesiąc, odkąd zaczęłam używać serum.
Skład: Purified Water, Hyaluron Acid, Collagen, Cucurbita Pepo Pumpkin Seed Extract, Myristoyl Pentapeptide-17, Sphingolipid, Arginine.

 

Jak wzmocnić rzęsy? Regital Lash
Na opakowaniu produktu znajduje się dokładna instrukcja, w jaki sposób stosować odżywkę. Regital Lash powinniśmy nałożyć jednym pociągnięciem pędzelka, wzdłuż linii rzęs, na górnej powiece. Aplikacja przebiega w taki sam sposób, jakbyśmy nakładali eyeliner. Poniżej znajduje się instrukcja obrazkowa.
Jak wzmocnić rzęsy? Regital Lash
Przed zatosowaniem Regital Lash eyelash&brow growth stimulating serum:
Jak wzmocnić rzęsy? Regital Lash
Po dwóch miesiącach stosowania Regital Lash eyelash&brow growth stimulating serum:

 

Jak wzmocnić rzęsy? Regital Lash

Jak wzmocnić rzęsy?

Na powyższych zdjęciach możecie zaobserwować efekt przed i po stosowaniu serum. Regital Lash testuję dopiero przez drugi miesiąc, ale efekt jest już widoczny. Na początku miałam mieszane odczucia co do produktu, wydawało mi się, że moje rzęsy stały się słabsze. Dopiero po 2-3 tygodniach zauważyłam, że znacznie się wydłużyły i stały się grubsze. Zarówno na pierwszym jak i na drugim zdjęciu podkreśliłam rzęsy tym samym tuszem do rzęs, żeby nie było wątpliwości co do efektu, który zawdzięczam odżywce.
Czytałam wiele opinii na temat tego produktu i są one bardzo skrajne. W niektórych przypadkach odżywka nie pomogła i zastanawiam się czy przyczyną jest zbyt krótki okres stosowania czy po prostu nie na każde rzęsy produkt działa. Ja jestem zadowolona z efektu, teraz zrobiłam moim rzęsom trochę przerwy, żeby za bardzo nie przyzwyczaiły się do produktu. Za jakiś tydzień czy dwa, wznowię kurację.
Jak wzmocnić rzęsy? Napiszcie w komentarzach, czy macie jakieś swoje, sprawdzone sposoby czy odżywki. Zachęcam również do przesyłania zdjęć z „przed” i „po” kuracji z krótkim opisem produktu na adres: kosmetykiani@outlook.com, żebym mogła przygotować wpis z porównaniem odżywek do rzęs różnych firm wraz z Waszymi opiniami (oczywiście z linkami do autorów zdjęć). Pomóżcie mi stworzyć  obiektywny ranking odżywek.

 

http://diagnosis.pl/