Perfumy Livioon!

perfumy Livioon

Z perfumami Livioon zaprzyjaźniłam się jakiś czas temu. Powoli odkrywałam kolejne nuty zapachowe, szukając odpowiednich dla siebie. W końcu, w moje ręce trafiła buteleczka Livioon nr 32, skrywającą w sobie zapach, zbliżony do perfum Gucci Guilty Women.

 

perfumy Livioon
Nuta zapachowa: kwiatowo – orientalna
Kategoria zapachu: klasyczny

 

Opis producenta: Orientalno – kwiatowa kompozycja mandarynki i brzoskwini otulonych ciepłym bursztynem i paczulą lekko doprawionych różowym pieprzem działa jak magnes na mężczyzn. Seksowny i uwodzicielski zapach dla Pań, które są świadome swojej kobiecości.

 

perfumy Livioon

 

Czym wyróżnia się zapach Livioon nr. 32?

To perfumy dla pewnych siebie, niezależnych kobiet, idealne na wieczorowe wyjścia czy większe okazje oraz randki.. bo na pewno pomogą zwabić i oczarować niejednego mężczyznę. Buteleczka ma klasyczny, prostokątny kształt, kojarzy mi się z elegancją i luksusem. Nie lubię wymyślnych opakowań o przedziwnych, nowoczesnych kształtach, które trudno ustawić na półce w taki sposób, żeby się nie przewróciły. Taka buteleczka jest dla mnie idealna.

perfumy Livioon

 

Livioon zaskakuje zapachami!

Mam jeszcze dwójkę faworytów, jeśli chodzi o zapachy z Livioon. Jeśli miałaś okazję zapoznać się  perfumami Armani Si i przypadły Ci do gustu,  to na pewno będziesz również zachwycona perfumami Livioon nr 3 (55,00 zł/50ml). Które jeszcze mogę polecić? Jestem zakochana w zapachu Calvin Klein Sheer Beauty! Wśród zapachów Livioon znalazłam również podobne do nich perfumy Livioon nr 10A (39,90/50ml). Zachęcam do zagłębienia się w świat zapachów Livioon, jestem pewna, że znajdziesz tutaj zapach dla siebie. Myślę, że trwałość perfum pozytywnie Cię zaskoczy.  Wszystkie zapachy damskie, to perfumy i mają ponad 20% zaperfumowania, natomiast męskie, to wody perfumowane 16%. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Livioon, zapraszam: @sisihermanas!

 

http://livioon.com/pl