Lubisz chodzić w trampkach? To mam dla Ciebie kilka propozycji!

     Lubię szpilki i buty na wyższym obcasie, ale nie wyobrażam sobie nie mieć chociaż jednej pary trampek. Każda z nas czasem lubi wskoczyć w luźne ubrania i sportowe buty. A może się mylę? Dla wszystkich dziewczyn, które lubią chodzić w trampkach, przygotowałam kilka propozycji:
      Zdjęcia pochodzą ze sklepu http://trampki.sklep-luz.pl/, sklepu z obuwiem sportowym, rekreacyjnym i trekingowym, czyli po prostu z asortymentem dla osób, które lubią sportowy tryb życia i ubrać się „na luzie”.
     Dla zainteresowanych dodam, że w asortymencie dostępna jest także odzież sportowa, akcesoria sportowe oraz turystyczne i sprzęt turystyczny. Ja tym razie skupiłam się na trampkach i wybrałam te pierwsze. A które Tobie się podobają? Jeśli masz swój sprawdzony sklep z butami i mogę tam znaleźć ciekawe propozycje dla siebie, napisz w komentarzu.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY
*Podejmuję się pisania artykułów sponsorowanych tylko, jeśli są zgodne z tematyką bloga oraz jeśli uważam, że mogą wnieść ciekawe informacje i okazać się wartościowe dla czytelników. Każdy z nich jest przygotowany w sposób dopracowany i rzetelny, jeśli artykuł nie będzie napisany przeze mnie, zostanie odpowiednio oznaczony pod tekstem.