Jak radzić sobie ze skórą atopową? La Roche – Posay

Nie łatwo jest dbać o skórę suchą, wrażliwą czy atopową. Jeśli jesteście jej posiadaczkami, pewnie nie raz stałyście przed dylematem co do wyboru odpowiednich produktów do pielęgnacji i na pewno nie raz zdarzyło się, że produkt powodował uczulenie lub zawiódł, jeśli chodzi o działanie.

 

Jak radzić sobie ze skórą atopową

Warto sięgnąć po Lipikar Fluid La Roche-Posay. Sposób użycia jest bardzo prosty, wystarczy rozsmarować emulsję na skórze i czekać, aż się wchłonie. Produkt może być stosowany dwa lub trzy razy dziennie, po uprzednim oczyszczeniu oraz osuszeniu skóry. Dużym plusem jest to, że może być on stosowany zarówno przez dorosłych jak i do pielęgnacji skóry dzieci. Opakowanie ma wygodną pompkę, ułatwiającą dozowanieprodukt jest wydajny i wystarczy jego niewielka ilość, by skóra została dobrze nawilżona a podrażnienia złagodzone (400 ml/ 35,00 zł).

 

La Roche-Posay

Działanie Lipikar Fluid La Roche-Posay

Produkt działa już od pierwszego zastosowania. Na początku możemy poczuć, że nasza skóra stała się bardziej nawilżona i miękka w dotyku, przy regularnym stosowaniu staje się bardziej elastyczna a podrażnienia są zdecydowanie zniwelowane. Skóra sucha, wrażliwa czy atopowa często mocno reaguje na warunki atmosferyczne, piecze, swędzi, czerwieni się, jeśli np. przechodzimy z zimnego do ciepłego pomieszczenia. Nie łatwo znaleźć jedną, uniwersalną receptę na dbanie o skórę tego typu. Ważne, by dobrać odpowiednie kosmetyki i stosować je regularnie.

 

Na rynku jest coraz więcej różnego rodzaju produktów, producenci kuszą niskimi cenami, jednak często okazuje się, że kosmetyk podrażnia lub po prostu nie spełnia oczekiwań i zostaje wyrzucony. Uważam, że warto dobrze przemyśleć zakup i trochę poczytać opinie oraz artykuły, potwierdzające działanie. Jeśli chcecie zasięgnąć więcej informacji na temat tego co zawiera Lipikar Fluid La Roche-Posay, zachęcam do zapoznania się z informacjami zebranymi TUTAJ.  Czasem warto wydać trochę więcej, jeśli produkt rzeczywiście działa, spełnia oczekiwania, jest wydajny i jakość jest adekwatna do ceny. Niejeden raz się o tym przekonałam. Czy miałyście już okazję stosować Lipikar Fluid La Roche-Posay? Jakie są Wasze odczucia co do tego produktu? Podzielcie się swoją opinią w komentarzu.

http://www.laroche-posay.pl