Dwie nowości… z zupełnie różnych półek!


Dzisiaj będzie zmiksowany artykuł chemiczno-kosmetyczny. Dlaczego? Ponieważ chciałam pokazać Wam dwie nowości, które niedawno pojawiły się na rynku i na pewno nie stoją obok siebie na półce w sklepie.

Dezodoranty Rexona oraz kapsułki do prania Surf – co łączy te dwa produkty? Na pewno to, że są maksymalnie skoncentrowane i wydajne oraz mają przyjemne, długotrwałe zapachy. Zacznijmy od Rexony Compressed, zapowiadanej jako nowy wymiar pielęgnacji – większy comfort i troska o środowisko.

Rexona Compressed

To nowa seria antyperspirantów, które mają zapewniać długotrwałą ochronę przed potem nawet do 48 godzin, gwarantują komfort stosowania a przede wszystkim wysoką wydajność. Dzięki przełomowej technologii, zamiast dużego opakowania, które zajmuje sporo miejsca w torebce, mamy poręczne opakowanie o pojemności 75 ml. Jest ono tak samo wydajne, jak standardowa puszka, która ma pojemność 150 ml. Plusem jest także to, że mniejsze opakowanie, to mniejsze zużycie aluminium i mniejsza emisja gazów – dbasz o siebie a przy okazji dbasz o środowisko!

Wyjątkowy, świeży zapach!

Zdarza się, że tępo dnia nie pozwala nam się zatrzymać nawet na chwilę, nie mówiąc już o przerwie na to, żeby się odświeżyć. Łączymy wykonywanie domowych  obowiązków z pracą zawodową, spotkaniami towarzyskimi czy rodzinnymi, czasem zupełnie zapominając o sobie. Mimo wszystko, coraz częściej chcemy sięgać po produkty przyjazne dla środowiska. Właśnie tutaj Rexona wychodzi nam na przeciw – opakowanie jest zaprojektowane w ekonomiczny sposób, antyperspirant możesz mieć zawsze przy sobie, w torebce czy w bagażu podręcznym, nie tracąc przy tym na wydajności produktu!

*Vs. tradycyjne opakowanie antyperspirantu w aerozolu pojemności 150 ml

Surf Hawaiian Dream – Hawajskie zapachy!

Pachnącym numerem dwa będą dzisiaj kapsułki do prania Surf 2w1! Miałam już kapsułki do prania Surf Color 2w2 a teraz przyszła pora na Surf Color&White! Czystość i delikatny zapach zdecydowanie idą tutaj w parze. Nowość niedawno pojawiła się na sklepowych półkach, jeśli używasz kapsułek lub chciałabyś  je wypróbować, to myślę, że cena jest bardzo zachęcająca, około 32,99 zł/30 kapsułek. Opis ze strony producenta:

Dla uzyskania najlepszych rezultatów:
  • Użyj 1 kapsułki do prania standardowo zabrudzonych tkanin i miękkiej/średnio-twardej wody (3-5 kg).
  • Użyj 2 kapsułek do prania mocno zabrudzonych tkanin, prania w twardej wodzie lub załadunku pralki 6-8 kg.
  • Jeżeli kiedykolwiek kapsułka pozostawi ślady na ubraniu po prostu spłucz je ciepłą wodą.
  • Nie używaj prania wstępnego.
  • Nie przeładowuj pralki.
  • Przechowuj z dala od ciepła, wilgoci i światła słonecznego.
  • Ten produkt zawiera na swojej powierzchni czynnik o gorzkim smaku, by pomagać zapobiegać przypadkowemu połknięciu przez dziecko.
  • Umyj ręce po użyciu.
  • Zawsze postępuj zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu
  • Produkt nie jest przeznaczony do prania ręcznego. Nie używaj tego produktu do prania wełny i jedwabiu.
Dozowanie
Dla najlepszych rezultatów:
1. Włóż 1 kapsułkę na tył bębna pralki
2. Dodaj pranie
3. Ciesz się wspaniałym rezultatem!

 

Skład (INCI): 15-30%: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, <5%: enzymy, rozjaśniacze optyczne, kompozycja zapachowa, fosfoniany, polikarboksylany, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Limonene

Czy sięgnęłabyś po któryś z proponowanych produktów?

Chciałabyś wyprobować kapsułki lub skoncentrowany antyperspirant Rexona Compressed? A może miałaś już okazję je stosować i chciałabyś się podzielić swoją opinią? Czekam na komentarz od Ciebie!

Artykuł Cię zainteresował? Sprawdź również: Wybierz antyperspirant dla siebie i swojego partnera!