Płyn do kąpieli – Mydlnica Lekarska

Płyn do kąpieli
z koncentratem ziołowym
mydlnica lekarska,
kwiat arniki, kasztanowiec, igliwie sosnowe, marzanka
hydroterapia
Pojemność: 300 ml.
Cena: 12,00 zł.
     Od producenta dowiadujemy się, że płyn działa przeciwobrzękowo i ma za zadanie poprawiać ukrwienie skóry. Dzięki mydlnicy zapobiega wysuszeniu, gdyż nie narusza płaszcza lipidowego. Wytwarza łagodną pianę, zawiera saponiny uzyskane z korzenia mydlnicy lekarskiej. Produkt ziołowy. Dopuszcza się wytrącenie osadu i wahanie koloru. Chronić przed słońcem.
Sposób użycia:  3 nakrętki galaretki koncentratu ziołowego wlać do wanny, rozmieszać ręką aż do rozpuszczenia. Przed użyciem wstrząsnąć.
     Pierwsze na co zwróciłam uwagę zaraz po otwarciu buteleczki to intensywny, nieco drażniący, ziołowy zapach. Na szczęście pod wpływem wody staje się łagodniejszy, mniej wyczuwalny. Płyn jest czarnego koloru, dość gęsty jak na produkt ziołowy. Rzeczywiście, taka kąpiel wspaniale nawilża skórę, pozwala się zrelaksować po ciężkim dniu. Płyn słabo się pieni.

     Duży plus za zamykanie na zatrzask, które ułatwia używanie produktu. Płyn jest mocno skoncentrowany, więc nie musimy wlewać go do wody w dużej ilości. Z chęcią wypróbowałabym inny zapach z tej serii, ponieważ ten niezbyt przypadł mi do gustu. Może produkt z „Kwiatem lipy” lepiej się u mnie sprawdzi. 
http://www.fitomed.pl/strona-glowna/cms_s/?ids=1