Dla cery tłustej i mieszanej..

Ziołowy żel oczyszczający do twarzy
cara tłusta i mieszana
Pojemność: 200 ml
Cena: 25,90 zł
     Sposób użycia: Niewielką ilość żelu nanieść na wilgotną skórę twarzy masującymi ruchami, a następnie spłukać ciepłą wodą. 
     Produkt ma gęstą konsystencję, jest bardzo wydajny. Wystarczy niewielka ilość płynu, żeby dobrze oczyścić i odświeżyć skórę twarzy. Zapach ma u mnie wielki plus – jest delikatny, przyjemny. Żel przywraca równowagę hydro-lipidową, normalizuje pracę gruczołów łojowych i ściąga pory. 
     Produkt jest zamknięty w brązowym, powiedziałabym „orientalnym” opakowaniu. Podobają mi się buteleczki tego typu, zdecydowanie przyciągają uwagę. Opis żelu nie jest w polskim języku, ale dołączono etykietkę, z której można zaczerpnąć informacji na temat produktu. Kolejnym plusem jest wygodne zamykanie, na zatrzask, które umożliwia łatwe i szybkie użycie.
     Polecam przede wszystkim osobom, które zmagają się z problemem „błyszczenia się” skóry. Po zastosowaniu żelu, skóra jest oczyszczona i matowa. Przez długi czas towarzyszy nam uczucie świeżości. Przy regularnym stosowaniu produktu cera wygląda promiennie i zdrowo. 

http://skarbysyberii.pl/pl/