Niesamowite mleko! Milk Shake Incredible Milk

 

Opis z etykietki

1) Regeneracja wszystkich rodzajów włosów,
2) Eliminuje efekt pierzenia się włosów,
3) Zapobiega rozdwajaniu się końcówek,
4) Ochrona przed wysoką temperaturą,
5) Długotrwałe utrzymanie fryzury,
6) Niewiarygodnie łatwe rozczesywanie,
7) Wspaniały połysk,
8) Nadaje objętość,
9) Ułatwia prostowanie,
10) Chroni oraz utrzymuje kolor,
11) Chroni przed promieniowaniem UV,
12) Wygładza włosy.

Sposób użycia

Niewielką ilość rozprowadź na wilgotnych włosach. Wysusz. Przystąp do stylizacji.

 

Wzmacnia i odżywia

Produkt zawiera mleko bogate w składniki odżywcze. Proteiny w nim zawarte mają silne działanie wzmacniające oraz wypełniające niewielkie uszkodzenia włókna w wewnętrznej strukturze włosa. Wzmacnia i odżywia zewnętrzną warstwę włosów. Czyni je błyszczącymi, miękkimi i pełnymi życia. Bogatym źródłem naturalnych substancji są ekstrakty z owoców. Każdy z nich ma charakterystyczne działanie, wspomagają wiele czynności życiowych włosa.

 

 

Czy któraś stosowała Milk Shake incredible Milk?

Producent ani trochę nie przesadził wymieniając jego zastosowania! Byłam naprawdę zdziwiona efektem. Już po pierwszym zastosowaniu włosy są miękkie, błyszczące a przede wszystkim wygładzone. Zaraz po umyciu włosów nałożyłam niewielką ilość produktu na włosy i zaczęłam je suszyć. Co mnie zaskoczyło? Włosy nie puszyły się. Do tej pory żaden, nawet profesjonalny kosmetyk nie zdołał zapanować nad ich elektryzowaniem się podczas używania suszarki bądź prostownicy.

Cena produktu: 70,00 zł
Pojemność: 150 ml

 

Poprawa kondycji włosa

Produkt nadaje się do każdego rodzaju włosów, nawet farbowanych. Dzięki regularnemu stosowaniu możemy zauważyć znaczną poprawę kondycji włosa. Odżywka regeneruje i wzmacnia. Zazwyczaj po zastosowaniu preparatu  bez spłukiwania, moje włosy były obciążone, bez objętości i szybko się przetłuszczały. W tym wypadku (nawet jeśli użyjemy większej ilości odżywki) na długo zachowują one świeżość. Opakowanie jest bardzo wygodne. Spray ułatwia dozowanie produktu. Dzięki niemu wydobędziemy z buteleczki tyle produktu, ile chcemy.

Zdrowe, błyszczące włosy

Dużym plusem jest to, że ułatwia rozczesywanie i zapewnia ochronę przed wysoką temperaturą. Możemy bez obaw używać prostownicy, suszarki czy lokówki.. Dzięki temu produktowi moje włosy „odżyły”, stały się błyszczące i wyglądają zdrowo. Może cena nie zachęca, ale efekt jest naprawdę przekonujący a produkt bardzo wydajny. Ma mleczny, trochę słodkawy zapach. Polecam i zachęcam do wypróbowania!  Na pewno nie pożałujecie.
http://eurofryz.pl/