A może FM…?

     Słyszałyście o firmie FM? Ja jestem konsultantką (dystrybutorką) i jestem bardzo zadowolona. Jest wiele marek, które działają na podobnej zasadzie – m.in AVON czy ORIFLAME. Ja wybrałam FM, bo ma ogromny wybór nie tylko perfum, kosmetyków, wód perfumowanych ale także środków czystości i biżuterii. Są to produkty wysokiej jakości i mam możliwość ich zakupienia naprawdę tanio. FM jest coraz bardziej rozpoznawalną marką, daje dystrybutorom możliwość zakupu produktów po niższych cenach oraz zarabiania na marży od sprzedanych produktów. Katalogi dostępne są w internecie, jednak marketing polega głównie na sprzedaży bezpośredniej. Można tworzyć sieci, zostać liderem, rozwijać zainteresowania. Ja jestem dystrybutorką FM GROUP o numerze: 875727. Mam dodatkowy zarobek, lubię to co robię i rozwijam zainteresowania z dziedziny kosmetyki . W FM można zbierać zamówienia od innych, ale największy plus to dla mnie możliwość zakupu kosmetyków po dużej zniżce.
Aby zostać dystrybutorką należy się zarejestrowaćJeśli chcesz dołączyć do mojej grupy w miejscu na wpisanie numeru sponsora wpisz: 875727 ( Z mojej strony zawsze możesz liczyć na pomoc, odpowiem na wszystkie pytania, jeśli będzie problem z zarejestrowaniem się, również wszystko powiem jak wypełnić ). Tutaj możecie pooglądać produkty: FM

 

A jakie są plusy uczestnictwa w programie? Możliwość tańszego zakupu produktów dla Ciebie, rodziny, znajomych. Pracujesz kiedy chcesz, sami ustalamy sobie godziny pracy. Możesz być sponsorem osób, które zechcą przystąpić do FM – tym samym otrzymujesz prowizję od dystrybutorów zwerbowanych przez Ciebie.:) Jest wiele promocji a gdy zamówienie jest duże – darmowa przesyłka. Można składać zamówienia grupowe – jeśli masz małe zamówienie – możesz zrobić je z inną osobą z grupy. Oczywiście punkty są przydzielone jednemu i drugiemu dystrybutorowi. Jeśli masz pytania, pisz na e-mail: annaszuba@op.pl. Na pewno odpowiem.

 

*******
I teraz krótka recenzja perfum FM 81, które niestety już mi się skończyły:
     FM 81 z kolekcji klasycznej. Połączenie konwalii, magnolii,  fiołka i róży z nutką świeżego zapachu jabłka i zielonego ogórka. Już kilkakrotnie ich używałam, zapach długo się utrzymuje i jest bardzo delikatny. Na pewno nie spodoba się osobom, które wolą słodkie perfumy..  Pojemność to 30 ml (Cena katalogowa: 33,80)
     A oto perfumy, które ostatnio są rozchwytywane, nie tylko ze względu na piękny, długotrwały zapach. Opakowanie jest nietypowe i przyciąga uwagę. Jest to bardzo dobry pomysł na prezent, perfumy wspaniale się prezentują.
     Jest to zapach: FM 313.  Połączenie cytryny, słodkiej maliny, miodu, kwiatu pomarańczy, zielnego zapachu paczuli i jaśminu. Zapach jest zniewalający. Cena katalogowa za 50 ml to 84,70 zł. Jak wam się podoba opakowanie? Któraś z Was zna ten zapach?:)