Głębokie oczyszczanie, ratunek dla cery trądzikowej

TONIK PRZECIWTRĄDZIKOWY
CARE CONTROL
Soraya
     Tonik ma za zadanie odświeżenie i pielęgnację naszej skóry, zmniejszenie widoczności porów, przywrócenie naturalnego pH oraz poprawę kolorytu. Zawiera antybakteryjny complex, witaminę B3, Acnacidolem oraz wyciąg z trawy cytrynowej. Tonik jest delikatny dla naszej cery, nie zawiera alkoholu. Usuwa zanieczyszczenia i nadmiar łoju nie naruszając bariery ochronnej. Przeznaczony jest szczególnie do cery trądzikowej. Produkt odblokowuje pory i ogranicza powstawanie zmian trądzikowych.
     Po zastosowaniu nasza cera pozostaje oczyszczona. Dzięki częstemu stosowaniu zaskórniki i wypryski stają się mniej widoczne. Nasza skóra staje się miękka i nie błyszczy się. Płyn nie uczula, tak jak wspomniałam powyżej, jest bezalkoholowy. Koi i łagodzi podrażnienia. Stosując krem, maseczkę i tonik z tej serii zauważyłam znaczną poprawę stanu mojej skóry. Poniżej możecie zapoznać się ze składem produktu:
     Buteleczka jest błękitna, przezroczysta. Widzimy ile płynu ubywa nam z buteleczki. Zamykanie jest na zatrzask, właśnie takie lubię najbardziej. Cena to ok. 10,00 zł za 200 ml. 
http://soraya.pl/