Luksusowa sól do kąpieli

Tiffany
sól do kąpieli
Cena: 33,00 zł
Pojemność: 500 ml
     Perfumowana sól do kąpieli o wspaniałym, zmysłowym zapachu.. Pomarańcza, wanilia, drzewo sandałowe i mimoza to połączenie, które pomoże nam się odprężyć i chociaż na chwilę zapomnieć o szarej codzienności. Kąpiel z solą Tiffajny pozwala nam przenieść się do oazy spokoju i beztroski, zrelaksować się po całym tygodniu pracy.
     Wystarczy wsypać niewielką ilość soli do wanny z wodą. Produkt dostarcza skórze niezbędnych mikroelementów i doskonale natłuszcza. Nadaje się dla skóry, która potrzebuje delikatnej pielęgnacji. 
     Gdy otworzymy buteleczkę, wydobywa się z niej mocny, ale przyjemny zapach. Najbardziej wyczuwalna jest pomarańcza, chociaż nie mogę powiedzieć, że nie czuję pozostałych składników. Sól szybko rozpuszcza się w wodzie, pozostawia skórę rozświetloną i miękką w dotyku.
     Sól znajduje się w szklanej, eleganckiej buteleczce. Podoba mi się zamykanie na korek. Początkowo był on zabezpieczony folią, żeby klient kupujący produkt miał pewność, że sól nie była używana i jest zapakowana fabrycznie. Elegancji dodają perełki, którymi buteleczka jest przyozdobiona. Sól Tiffany to dobry pomysł na prezent. Obdarowana osoba mogłaby używać produktu do kąpieli lub postawić na półce, jako element ozdobny pomieszczenia.
Tę sól i wiele innych pachnących produktów możecie znaleźć tutaj ——> KLIK
http://www.pachniemy.pl/?affiliate=annaszuba@op.pl