Marion – proste i gładkie włosy

Marion
ZABIEG LAMINOWANIA
proste i gładkie włosy
płynna keratyna, proteiny pszenicy, kompleks nawilżający

     Jedna saszetka wystarcza na dwie aplikacje. Produkt nadaje się do włosów niesfornych, puszących się. W zestawie znajduje się czepek, który utrzymuje ciepło.


Opis z opakowania:

     Laminowanie, to zabieg, dzięki któremu w szybki i prosty sposób można uzyskać efekt doskonale prostych i wyjątkowo gładkich włosów. Składniki aktywne dodatkowo je kondycjonują i odżywiają. Płynna kreatyna, wnikając w głąb włosów przyczynia się do ich odbudowy, zapewnia im zdrowy wygląd, gładkość i naturalny połysk. Proteiny pszenicy pielęgnują strukturę włosów, wygładzając ją i wzmacniając. Kompleks składników nawilżających gwarantuje natychmiastowe, optymalne i długotrwałe nawilżenie włosów.

Sposób użycia:
1) Umyć włosy, delikatnie osuszyć je ręcznikiem i rozczesać.
2) Zawartość saszetki rozprowadzić równomiernie na całej powierzchni włosów. W przypadku włosów gęstych i długich, zaleca się zastosowanie dwóch saszetek.
3) Założyć na głowę dołączony czepek foliowy, dodatkowo można przykryć go ręcznikiem. Odczekać 10 minut.
4) Dokładnie spłukać włosy. Jeśli są grube lub oporne, czas aplikacji można wydłużyć do 15 minut.
5) Wysuszyć włosy suszarką przy pomocy okrągłej lub płaskiej szczotki, aby dodatkowo wygładzić włosy, należy użyć prostownicy.
Zaleca się wykonywanie zabiegu co 3-4 mycia włosów. W przypadku dostania się preparatu do oczu, należy natychmiast przemyć je wodą.
     Maseczka ma delikatny zapach, który można wyczuć podczas rozprowadzania jej na włosach. Jedna saszetka wystarczyła na moje włosy, więc mogłam powtórzyć zabieg trzy dni później. Co zauważyłam? Po pierwszej aplikacji moje włosy nabrały blasku, stały się miękkie i wygładzone..  Niestety maseczka nie zastąpiła prostownicy i musiałam mimo wszystko jej użyć, żeby włosy były idealnie proste. Po drugim użyciu ( postanowiłam potrzymać maskę na włosach trochę dłużej ) wysuszyłam włosy suszarką, używając do tego płaskiej szczotki, tak jak zalecił producent. Efekt? Włosy przestały się elektryzować, z czym do tej pory walczyłam. Stały się wygładzone i nabrały zdrowego wyglądu. Jeśli ktoś chce pozbyć się problemu puszących włosów to polecam! Myślę, że będziecie zadowoleni z efektu. Kiedy ktoś lubi idealnie proste włosy, konieczne jest zastosowanie prostownicy. Cena nie jest wygórowana, produkt kosztuje ok: 3,00 zł (2x 10 ml). Szkoda, że efekt nie jest długotrwały i trzeba go wielokrotnie powtarzać, żeby włosy fajnie się układały i rzeczywiście były wygładzone.

http://www.marionkosmetyki.pl/