Nie będzie fit – Buger King ma dla Was niespodziankę!

restauracja

Czy zdarza Wam się jadać na mieście? Wolicie lekkie dania czy czasem zjecie coś treściwego? Jeśli lubicie od czasu do czasu pozwolić sobie na wypasione hamburgery ze świeżymi warzywami i grillowanym mięsem, Burger King ma dla Was niespodziankę!

Nieważne o której godzinie, nieważne w jaki dzień tygodnia – restauracje Burger King są zawsze pełne ludzi. Co to oznacza? Wyjątkowy smak, przyjazną atmosferę i dobry klimat. Myślę, że każdy z nas od czasu do czasu może sobie pozwolić na hamburgera, a to miejsce, w którym można go zjeść nie wydając mnóstwa pieniędzy, nie czekając w nieskończoność w kolejkach, rozsiadając się wygodnie w lokalu czy zabierając posiłek na wynos. Każdy znajdzie rozwiązanie idealne dla siebie.

restauracja

Pierwsza restauracja

17 maja 2017 roku w Złotych Tarasach w Warszawie powstała pierwsza w Polsce restauracja Burger King. Tego dnia, w tajemniczej walizce został przywieziony do stolicy, symboliczny ogień, prosto z Miami. Na dzień dzisiejszy jest już 55 takich restauracji w Polsce a 28 maja będziemy obchodzić jego 10 urodziny!

Burger King z sukcesem igra z ogniem!

Restauracje Burger King stają się coraz bardziej popularne i często wybierane, jako miejsce spotkań z przyjaciółmi czy jako miejsce, w którym można zjeść szybko i treściwie. Burgery przyciągają smakiem, świeżymi warzywami i mięsem grillowanym na prawdziwym ogniu. Marka działa zgodnie z zasadą Have it your way, czyli dopuszcza możliwość dowolnej modyfikacji produktów dostępnych w lokalach. Pijesz napój bez lodu? Nie jadasz cebuli? Chcesz, żeby w Twoim Burgerze było potrójne mięso? Ty wybierasz i decydujesz.

10 urodziny Burger King w Polsce

28 maja w Warszawie, w restauracji Burger King, przy ulicy Marszałkowskiej 53, na gości restauracji będzie czekała niespodzianka. Promocyjny zestaw Whopper będzie podawał Jeremi Sikorski, znany piosenkarz. We Wrocławiu, przy ulicy Szewskiej, będzie można spotkać jego brata, Artura Sikorskiego. Bracia stoczą ze sobą pojedynek! Przekonaj się, który z nich wygra i sprzeda więcej promocyjnych zestawów Whopper. Na gości czeka na nie promocja, można kupić dwa zestawy w cenie jednego.

 Burger King

A Wam zdarza się jadać w restauracjach takich jak Burger King? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach.