Natychmiastowe wygładzenie – serum

     Coś dla osób zainteresowanych kremem z serii Hialuronowy Mikrozastrzyk o którym pisałam TUTAJ. Teraz kolejny produkt z tej serii: O opinię poprosiłam osobę, która zgodziła się przetestować produkt:

 

Hialuronowy Mikrozastrzyk 
Soraya
natychmiastowe wygładzenie
SERUM 100 %
przeciwzmarszczkowy koncentrat 
kwasu hialuronowego
na dzień i na noc

Pojemność: 30 ml
Cena: 19,90 zł

     Kompleksowa technologia wygładzania zmarszczek i odmładzania wyglądu skóry. O czym mowa? Serum zawiera koncentrat kwasu hialuronowego, który zapewnia nam natychmiastowy efekt „lepszej skóry”, intensywnie nawilża naskórek oraz wygładza jego powierzchnię. Skóra staje się miła w dotyku i napięta. Kiedy serum stosowane jest regularnie, widoczna jest redukcja zmarszczek.
 
     Ważną rolę w skórze odgrywa Kwas Hialuronowy, który pomaga zachować jej odpowiednie nawilżenie, jędrność i sprężystość. Jego cząsteczki mają zdolność do wiązania wody, dzięki czemu jest jednym z najlepszych nawilżaczy w kosmetologii.
Epidermalna technologia natychmiastowego wygładzania naskórka:
Kwas hialuronowy zastosowany w serum jest skoncentrowany, w formie wielocząsteczkowej. Utrzymuje wodę w naskórku, niczym kompres. Zapewnia wygładzenie oraz nawilżenie skóry.
     Produkt ma delikatny zapach i lekką konsystencję, łatwo rozprowadza się na skórze. Opakowanie jest wygodne i nieduże, więc nie ma problemu ze znalezieniem na nie miejsca w kosmetyczce. Serum doskonale nawilża skórę i nadaje jej promienny wygląd. Po zastosowaniu, nasza cera jest wygładzona, efekty są najbardziej widoczne po dłuższym stosowaniu. Myślę, że produkt jest wart swojej ceny. Dużym plusem jest to, że można go stosować pod makijaż.. Na poniższym zdjęciu można zobaczyć konsystencję. Serum nie powoduje podrażnień, jest delikatne dla skóry.
http://soraya.pl/