Złota maska kolagenowa Marion Spa

Złota maska kolagenowa
przeciwzmarszczkowa 
Marion Spa
proteiny soi, kwas hialuronowy, witaminy E,B3, hydrolat z oczaru
hydrożelowa maska 3D
Złota maska kolagenowa Marion Spa
     Maseczkę otrzymałam do przetestowania od firmy MARION. Oczywiście, ten fakt nie wpłynie na ocenę produktu. Ja nie używam kosmetyków przeciwzmarszczkowych, więc poprosiłam o przetestowanie i opinię zaufaną osobę. Jak sprawdziła się złota maska kolagenowa? Już piszę..

 

Złota maska kolagenowa Marion Spa
Opis z etykietki:
 
Złota maska kolagenowa przeciwzmarszczkowa – Doskonale dopasowany do kształtu twarzy płat hydrożelowy, nasączony serum ze składnikami, które w chwili kontaktu ze skórą, wnikają w jej głąb. Skoncentrowana formuła substancji aktywnych skutecznie pielęgnuje, wygładza i odbudowuje skórę twarzy.

 

Złota maska kolagenowa Marion Spa
Sposób użycia: 
1) Dokładnie umyć i osuszyć twarz.
2) Delikatnie wyjąć maskę z opakowania i rozwinąć nad zlewem, żeby usunąć nadmiar aktywnego serum, w którym jest zatopiona maska.
3) Nałożyć płat maski na twarz, rozpoczynając od czoła. Opuszkami palców wygładzić maskę tak, aby cała powierzchnia przylegała do twarzy. Pozostawić na 15-20 minut.
4) Po zdjęciu maski nadmiar serum wklepać i pozostawić do wchłonięcia.
Stosować w zależności od potrzeb.
Uwaga: Produkt jednorazowy, przeznaczony do użytku zewnętrznego. Użyć maski bezpośrednio po otwarciu opakowania. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu, przemyć je dużą ilością wody. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Maska wygodna w użyciu dla każdego typu skóry. 
Składniki działają na cerę trójwymiarowo: równomiernie wzdłuż i wszerz jej powierzchni oraz wgłąb skóry. Płat nałożony na twarz podnosi jej temperaturę, co umożliwia efektywne działanie substancji aktywnych.
Hydrolizowane proteiny soi – substancje nawilżające, wykazujące działanie przeciwzmarszczkowe i rewitalizujące. Przeciwdziałają wiotczeniu i starzeniu się skóry.
Kwas hialuronowy – zatrzymuje wodę w skórze, co gwarantuje jej sprężystość i gładkość. Wygładza zmarszczki, przywraca skórze zdrowy wygląd.
Witamina E – tzw. „witamina młodości” – chroni włókna kolagenowe oraz lipidową warstwę naskórka przed zniszczeniem, przeciwdziałając procesom starzenia się skóry.
Witamina B3 (Niacynamid) – antyoksydant, stymulujący produkcję składników nawilżających skórę. Przyczynia się do zwiększenia elastyczności, zmniejszenia drobnych zmarszczek i wygładzenia jej struktury.
Hydrolat z oczaru wirginijskiego – oczyszcza i odżywia skórę. Reguluje krążenie podskórne i wzmacnia naczynia krwionośne, nadając skórze twarzy zdrowy koloryt.

 

Złota maska kolagenowa Marion Spa
     Po zastosowaniu maseczki skóra jest wygładzona i promienna. Efekt rzeczywiście jest natychmiastowy. Jest trochę problemu z aplikacją, bo maseczka zsuwa się z twarzy. Trzeba cierpliwie leżeć i czekać 15 – 20 min. Zapach jest delikatny.Produkt nawilża skórę i przywraca jej zdrowy wygląd. Trudno coś stwierdzić, jeśli chodzi o działanie przeciwzmarszczkowe.. Myślę, że trzeba częściej stosować takie maseczki, żeby móc zaobserwować większy efekt. Polecam, to dobry pomysł na domowe SPA, odpoczynek dla skóry po ciężkim dniu. Cena: ok. 6,00 zł.

 

http://www.marionkosmetyki.pl/