Czym się wyróżnia LASER DIODOWY VECTUS i czy warto skorzystać z technologii?

Depilacja laserowa staje się coraz bardziej popularna – to najlepszy sposób na trwałe pozbycie się nadmiernego owłosienia na różnych partiach ciała. Powstają coraz nowsze technologie, które zwiększają efektywność i są bezbolesne.

Jedną z takich nowości jest LASER VECTUS, który w szybki i skuteczny sposób usuwa włoski, gwarantując maksymalne bezpieczeństwo i minimalizując ryzyko wzrastania włosków.

„Dzięki temu, że technologia opracowana została przez naukowców z Harvard University oraz ma certyfikat Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA), który potwierdza jego skuteczność i bezpieczeństwo, jest używany w renomowanych klinikach na całym świecie.”

Najnowszy laser diodowy Vectus został opracowany przez profesjonalistów z renomowanej firmy Palomar Medical Technologies, po latach testów oraz doświadczeń. Podczas trwania prac nad urządzeniem, wprowadzane zostały niezbędne poprawki, dzięki którym laser Vectus jest narzędziem uważanym za najlepsze w dziedzinie technologii. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że usuwanie owłosienia jest trwałe.

Czym wyróżnia się laser diodowy Vectus?

Jest naszpikowany elektroniką i czujnikami! Dzięki temu, wszystkie parametry można dopasowywać na bieżąco, ustawienia mogą być zmieniane. Dzięki temu, poziom bezpieczeństwa jest niezmienny, niezależny od czynników zewnętrznych. Ważne jest to, że aktualnie możemy zbadać poziom melaniny w skórze. Sercem lasera diodowego jest SKINTEL, czyli opatentowany czytnik, który pozwala uzyskać maksymalną skuteczność (wystarczy przyłożyć go na miejsce depilacji i odczytać poziom melaniny). Moc lasera jest dobierana przez procesor na podstawie zgromadzonych danych. Te ustawienia są kluczowe, żeby zabieg był skuteczny. Dzięki możliwości zbadania poziomu melaniny, możliwe jest wykonanie zabiegu depilacji nawet dwa tygodnie po opalaniu, bez ryzyka oparzenia. Ustawienia parametrów maksymalizują skuteczność zabiegu.

Czy zabieg jest bolesny?

Głowica lasera diodowego Vectus pokryta jest szafirowym szkłem o właściwościach chłodzących. Dodatkowo, jest wyposażona w technologię Advanced Contact Cooling, dzięki której poziom mocy jest dobrany odpowiednio do poziomu odczuwania ciepła. Kiedy ma miejsce chłodzenie? Nie tylko w trakcie emisji światła, ale także przed i po niej. Technologia Photon Recycling pozwala na wykorzystanie również odbitych wiązek światła. Dzięki tym nowoczesnym technologiom, zabieg depilacji jest nie jest bolesny.

Kiedy możemy zobaczyć pierwsze efekty?

Pierwsze efekty możemy zaobserwować już po pierwszym zabiegu! Żeby zmaksymalizować efekty, warto zdecydować się na serię zabiegów (około 4-6 zabiegów w odstępach od 4 do 10 tygodni).

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
*Podejmuję się pisania artykułów sponsorowanych tylko, jeśli są zgodne z tematyką bloga oraz jeśli uważam, że mogą wnieść ciekawe informacje i okazać się wartościowe dla czytelników. Każdy z nich jest przygotowany w sposób dopracowany i rzetelny, jeśli artykuł nie będzie napisany przeze mnie, zostanie odpowiednio oznaczony pod tekstem.