Kolejna dawka słodkości..

     Lubię żele pod prysznic i olejki do ciała o słodkich zapachach, bardzo! A balsamy do ciała? Niekoniecznie, byłoby mi już za słodko.. a przynajmniej do tej pory tak myślałam. Teraz pewnie bym się skusiła. W pierwszej chwili, kiedy zobaczyłam Luksusowy krem-serum do rąk i paznokci i poczułam intensywny, słodki zapach (wyczuwalny przez opakowanie, zanim jeszcze otworzyłam produkt!), pomyślałam, że nie będę w stanie posmarować nim rąk, bo będzie mnie mdlić od nadmiaru słodkości. Ale ja, jak to ja, postanowiłam mimo wszystko wypróbować. Na początku rzeczywiście, było mi słodko, ale szybko przyzwyczaiłam się do zapachu. Do tego, żeby zostać przy tym produkcie przekonała mnie jeszcze skóra dłoni, po jego zastosowaniu. Była dobrze nawilżona oraz wygładzona, a to wszystko dzięki zawartości olejków w składzie. Cena: 10,59 zł/100 ml.

     Wydajność. Kolejny plus, o którym muszę wspomnieć. Nanoszę na dłonie odrobinę kremu i mam wrażenie, że zawartość tubki jest cały czas taka sama. Czyżby się nie kończył?

     Tubka Luksusowego kremu-serum do rąk Luxury Paris jest zaprojektowana bardzo elegancko i luksusowo. Fajnie mieć w torebce produkt, który nie dość, że fajnie wygląda i słodko pachnie, to jeszcze walczy o to, żeby skóra naszych dłoni wyglądała zdrowo, była nawilżona i wygładzona. Dla przypomnienia KLIK – krem z tej samej serii, o którym już pisałam. Może miałaś któryś z nich i potrafisz powiedzieć, który jest lepszy? Ja nie potrafię dokonać wyboru, obydwa dobrze się spisują, zachwycają szatą graficzną, działaniem i wabią zapachami.