Wnętrza, inspiracje – Grupa Interio

     Przeglądam strony z inspiracjami, jeśli chodzi o wnętrza. Przeprowadziłam się i muszę trochę ożywić mieszkanie, a że ostatnio wpisy dotyczące wystroju cieszyły się dużym zainteresowaniem i chcieliście więcej takich inspiracji, oto są! Tym razem zdjęcia zaczerpnęłam ze strony internetowej Grupy Interio. Na tymi wnętrzami pracują architekci i specjaliści od wykończeń, więc postanowiłam bliżej zapoznać się z tymi propozycjami. 
     Grupa Interio – http://www.grupainterio.pl/ – to firma, która zajmuje się kompleksowym urządzaniem wnętrz. Co najważniejsze, oferta obejmuje wszystkie prace, których wymagamy, czyli projekty, wykończenia, wykonanie mebli kuchennych czy łazienkowych a także wnękowych szaf na wymiar.
     Jak Ci się podobają te propozycje? Na mnie największe wrażenie zrobił ostatni projekt. Naprawdę kreatywny pokój, pobudzający wyobraźnię, ale moim zdaniem nadaje się do pokoju dziecięcego. Są tu jakieś mamy? 🙂 Ja zainspirowałabym się pierwszymi zdjęciami, na których znajdują się wnętrza, kojarzące mi się z ciszą i spokojem, są przytulne i w sam raz na odpoczynek i wyciszenie.