Trzy odcienie idealne na lato! Vipera Cosmetics

Delikatne, pastelowe kolory czy odważne neony?

Jest mnóstwo odcieni do wyboru, ciągle wprowadzane są nowości proponowane przez różne firmy. Pewnie Ty też masz swoich ulubieńców? A może dzisiaj skusisz się na lakiery do paznokci z Vipera Cosmetics? Zaproponuję trzy odcienie, które przez całe lato goszczą u mnie na przemian. Na który Ty byś się skusiła?

Kolory na lato!

Na początek dwa jaśniutkie odcienie z serii Vipera Belcanto (11 ml/12,00 zł), z lewej strony nr 105 a z prawej nr 113. Czytałam wiele opinii na temat lakierów z tej serii i muszę przyznać, że nie zawsze były ona pozytywne. Tym bardziej zdziwiła mnie trwałość lakieru (do trzech dni, bez użycia utrwalacza). Myłam naczynia, sprzątałam, chodziłam na basen a kolor nie odpryskiwał. Po trzech dniach widoczne były pościerane „czubki” paznokcia, a że nie było odprysków i dziur w położonej emalii, z powodzeniam mogłam nałożyć kolejną warstwę, która przedłużyła trwałość koloru i jeszcze bardziej utwardziła płytkę. Żeby uzyskać efekt, jak na zdjęciach, trzeba położyć dwie warstwy lakieru.

 

Neonowe paznokcie

Jest jeszcze jeden kolorek, który chciałam polecić odważnym dziewczynom, lubiącym rzucać się w oczy. Jeśli wolisz mocne, wyraziste kolory zamiast pastelowych, delikatnych odcieni, zachęcam do sięgnięcia po lakier Vipera Polka Nail Polish (5,5 ml/ 4,50 zł). Jest to seria o mniejszej pojemności a co za tym idzie, tańsza niż Vipera Belcanto.

 

Odcień przedstawiony nr. 57

Jest to intensywny, rzucający się w oczy kolor pomarańczowy. Wystarczy nałożyć jedną warstwę, by pokryć płytkę paznokcia, ale druga warstwa widocznie wzmacnia intensywność koloru. Jeśli chodzi o trwałość, jest ona porównywalna, jak w przypadku serii omawianej powyżej. Lakier utrzymuje się około 3 dni, jednak intensywne, rzucające się w oczy kolory, mają to do siebie, że widać odpryski i trudno byłoby „zamalować” uszczerbki, gdy lakier się zetrze lub odpryśnie. Nie namawiam Was koniecznie na ten odcień, bo każdy ma swoją ulubioną gamę kolorów, ale zachęcam do zapoznania się z jedną i drugą serią, ponieważ oferują one szeroki wachlarz odcieni do wyboru. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.

 

http://www.wizazsklep.pl