Jakie chusteczki do demakijażu wybrać?

 Chusteczki do demakijażu twarzy, oczu i szyi
MARION
Ekstrakt z bławatka, Prowitamina B5
skóra sucha i wrażliwa
Jakie chusteczki do demakijażu wybrać?
Opis z etykietki: Wyjątkowo delikatne chusteczki do demakijażu twarzy, oczu i szyi stworzone z myślą o potrzebach skóry suchej i wrażliwych oczu. Chusteczki dokładnie usuwają makijaż oraz wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając skórę nawilżoną, oczyszczoną i odświeżoną. Specjalna formuła oparta została na ekstrakcie z bławatka, który działa przeciwzapalnie, koi i łagodzi podrażnienia. Zawarta Prowitamina B5 doskonale nawilża i witalizuje skórę, nadaje jej gładkość i elastyczność. Idealne do codziennej pielęgnacji. Praktyczne w pracy, podróży i na wakacjach. Bez zawartości alkoholu, testowane dermatologicznie. Uwaga: nie wprowadzać chusteczki do worka spojówkowego.
Sposób użycia: Delikatnie odklej samoprzylepną tasiemkę zabezpieczającą chusteczki przed wyschnięciem. Wyciągnij chusteczkę z opakowania i delikatnie przetrzyj twarz i oczy, aż do pełnego oczyszczenia. Zaklej szczelnie opakowanie tasiemką. Uwaga: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Jakie chusteczki do demakijażu wybrać?
Ilość: 25 szt.
Cena: ok. 4,50 zł
     Zacznijmy od opakowania, jest wygodne, niezbyt duże. Można spokojnie zabrać je w podróż, wrzucić do torebki. Możemy mieć je zawsze pod ręką. Opakowanie posiada tasiemkę, która zabezpiecza chusteczki przed wyschnięciem. Cena nie jest wygórowana. Chusteczki dość cienkie warstwy. Według mnie, mogłyby być bardziej nawilżone, żeby nie trzeba było mocno pocierać oczu, ponieważ powoduje to podrażnienia. Żeby zmyć makijaż muszę niestety dodać mleczka do makijażu lub płynu micelarnego.. Takie zastosowanie trochę mija się z celem. Po to kupujemy chusteczki nawilżone, żeby nie było potrzeby użycia innego produktu do demakijażu. W tym wypadku jest to konieczne, inaczej pozostają na twarzy ślady tuszu i podkładu. Zapach chusteczek jest delikatny, przyjemny.
Jakie chusteczki do demakijażu wybrać?
Dla zainteresowanych, powyżej mamy skład.
Plusy:
– cena,
– ilość,
– wygodne, podręczne opakowanie,
– delikatny, przyjemny zapach,
– dostępność,
Minusy:
– za mało nawilżone,
– mogą powodować podrażnienia,
– niezbyt grube warstwy.
http://www.marionkosmetyki.pl/