Buty przez internet? Kupuj z głową!

markoweobuwie

Czy zdarza Ci się kupować buty przez internet? Udaje Cię trafić w odpowiedni rozmiar a kurier rzeczywiście przynosi dokładnie ten model, który sobie upatrzyłaś?

 

Zakupy on-line – czy to się sprawdza?

U mnie zazwyczaj, cały proces zaczyna się od wabika, czyli reklamy. Wyskakuje taka przy otworzeniu każdego możliwego okienka w internecie. Czasem udaje mi się ją zamknąć od razu a czasem muszę gonić krzyżyk po całym ekranie. Tak, to denerwujące ale czasem w końcu kliknę, przeniosę się na proponowaną stronę i skuszę się na zakup! Bywa, że produkt okazuje się dobrym wyborem a czasem totalnym nieporozumieniem. Po takich porażkach obiecuję sobie, że to ostatnie moje zakupy przez internet. Tak, na pewno dobrze to znacie – takie samozaparcie trwa do momentu aż znowu nie trafię na jakąś okazję.

Przez takie przypadki, obrałam całkiem nową metodę kupowania on-line. Zanim zrobię zakupy, szukam w internecie informacji na temat sklepu, w którym planuję zrobić zakupy oraz jego asortymentu. Na forach internetowych, blogach czy portalach społecznościowych, można znaleźć opinie na temat produktów, rekomendowane i sprawdzone miejsca w sieci oraz informacje o zniżkach i promocjach.

markoweobuwie

Markoweobuwie.com.pl – co w asortymencie?

Na stronie markoweobuwie.com.pl można kupić zarówno buty damskie, męskie jak i dziecięce. Oprócz tego, sklep ma w asortymencie torebki, galanterie i dodatkowe akcesoria – jest w czym wybierać. Intuicyjny panel menu pozwala szybko znaleźć to, co Cię w danym momencie interesuje.

markoweobuwie

Opinie na temat sklepu

Tak, jak wspominałam, przed złożeniem zamówienia, warto zapoznać się z opiniami w internecie na temat danego sklepu internetowego. Ja robię to przed każdymi zakupami i Wam też polecam. Poniżej zamieściłam przykładowe wypowiedzi z serwisu Opineo, na temat strony markoweobuwie.com.pl. Na 310 opinii, tylko jedna osoba wyraża niezadowolenie z zakupów a jedna osoba pozostaje neutralna, pozostałych 308 klientów poleca zakupy online w tym sklepie.

markoweobuwie

Które wybrać?

A teraz przyszła pora na dokonanie wyboru – te buty zwróciły moją uwagę i zastanawiam się nad zakupem. Może Ty mi pomożesz? Buty są z różnych kategorii, dlatego pewnie nie skończy się na jednej parze. Jak widać, raczej kieruję się klasycznym wyglądem, wolę gładkie, jednokolorowe obuwie, które można założyć właściwie do wszystkiego. Tak jest zarówno w przypadku balerinek, butów sportowych i na obcasie. A co dla Was jest ważne podczas kupowania butów?

markoweobuwie markoweobuwie markoweobuwie markoweobuwie markoweobuwie                       markoweobuwie

A może zupełnie inne?

Jeśli znajdziesz na stronie http://markoweobuwie.com.pl/ buty, które Ci się spodobały, podziel się swoim typem w komentarzu. Być może znajdziesz ciekawsze, niż te, które ja zaproponowałam.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
*Podejmuję się pisania artykułów sponsorowanych tylko, jeśli są zgodne z tematyką bloga oraz jeśli uważam, że mogą wnieść ciekawe informacje i okazać się wartościowe dla czytelników. Każdy z nich jest przygotowany w sposób dopracowany i rzetelny, jeśli artykuł nie będzie napisany przeze mnie, zostanie odpowiednio oznaczony pod tekstem.