Peeling kawitacyjny, czy ozonoterapia w domowym zaciszu? Teraz to możliwe!

urządzenia kosmetyczne importmania
wapzon mini – wersja przenośna

Do tej pory myślałam, że urządzenia, które znajdują się w salonach kosmetycznych, ciężko byłoby zamontować w domu. Okazuje się, że takie rzeczy są dostępne w wersji mini i można je ustawić w mieszkaniu i cieszyć się ich działaniem.

Jeśli śledzicie wpisy na moim blogu, mieliście już okazję zapoznać się z tematem pielęgnacji w domowym zaciszu. Poznaliście naturalne produkty, których można używać do pielęgnacji włosów czy cery. Tym razem dowiecie się czegoś więcej na temat urządzeń, które mogą być wykorzystywane zarówno w salonach kosmetycznych jak i w domu. Dzięki nim, możesz zadbać o siebie, nawet nie wychodząc z domu, oszczędzając czas i pieniądze.

importmania - Skin scrubber - bezprzewodowy peeling kawitacyjny z EMS
Skin scrubber – bezprzewodowy peeling kawitacyjny z EMS

Gdzie szukać?

Sklep Importmania.pl może Was pozytywnie zaskoczyć zarówno cenami jak i szerokim wyborem asortymentu. Firma omija pośredników, a co za tym idzie, oferuje produkty w atrakcyjnych cenach – została uhonorowana tytułem „Rzetelna Firma”. Sklep internetowy prowadzony jest przez firmę Tiscali z Koszalina i oprócz artykułów kosmetycznych, ma w ofercieprodukty dla zwierząt (drapaki, produkty dla psów, klatki, zagrody). Ze względu na tematykę bloga, napiszę dzisiaj o kosmetycznej części asortymentu.

urządzenia kosmetyczne importmania
Prądy Darsonvala – redukcja zmarszczek

 

Importmania – jakie urządzenia i do czego?

Byłam zaskoczona niektórymi urządzeniami, kilka z nich, znałam jedynie z nazwy lub widziałam je w salonach kosmetycznych, ale nie miałam pojęcia do czego służą. Podczas pisania artykułu dowiedziałam się wiele nowych rzeczy na temat kosmetyki! Firma ma w ofercie:

  • kombajny kosmetyczne, których można używać w domu – służą one do przeprowadzania zabiegów mikrodermabrazji,
  • Derma Rollery do nakłuwania skóry igiełkami, w celu aplikacji serum wzmacniającego do najgłębszych warstw skóry,
  • sprzęt kosmetyczny Skin Scrubber, dzięki któremu można zrobić peeling kawitacyjny,
  • wapozony, które służą do oczyszczania skóry, przeprowadzania ozonoterapii i aromaterapii,
  • urządzenia do dezynfekcji skóry, stosowane przed przeprowadzaniem dalszych zabiegów,
  • urządzenia do galwanoterapii, lampki, sterylizatory, zastawy akcesoriów.
urządzenia kosmetyczne importmania
Mini kombajn kosmetyczny 4w1

Wasze opinie

Co myślisz o urządzeniach tego typu? Uważasz, że zabiegi przeprowadzone w domowym zaciszu, będą miały taki sam efekt jak w salonach kosmetycznych? Korzystasz z  zabiegów wykonywanych w profesjonalnych gabinetach czy raczej wolisz pielęgnację w domu przy pomocy naturalnych sposobów dbania o urodę lub drogeryjnych kosmetyków? Skusiłabyś się na zakup któregoś z tych urządzeń? Czy peeling kawitacyjny jest Ci znany? Czekam na Twój komentarz!

Jeśli wykonywanie zabiegów kosmetycznych w domu nie jest dla Ciebie i wolisz oddać się w ręce profesjonalistów niż eksperymentować samodzielnie, zapraszam na relację z mojej wizyty w Galerii Piękna w Krakowie.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
*Podejmuję się pisania artykułów sponsorowanych tylko, jeśli są zgodne z tematyką bloga oraz jeśli uważam, że mogą wnieść ciekawe informacje i okazać się wartościowe dla czytelników. Każdy z nich jest przygotowany w sposób dopracowany i rzetelny, jeśli artykuł nie będzie napisany przeze mnie, zostanie odpowiednio oznaczony pod tekstem.