Calvin Klein: EUPHORIA – nowy wymiar zmysłowości

Calvin Klein: EUPHORIA

Calvin Klein to ikona stylu. Urodził się w rodzinie węgierskich emigrantów jesienią 1942 roku w Nowym Jorku. Od najmłodszych lat, wspierany przez matkę, wykazywał żywe zainteresowanie tworzeniem projektów ubrań. Ukończywszy prestiżowe studia związane z modą, rozpoczął pełną spektakularnych zwrotów akcji karierę.

Euforyczny zawrót głowy – zapach od Calvina Kleina

Na początku XXI wieku, marka CALVIN KLEIN wyprodukowała serię EUPHORIA MEN, która od razu stała się prawdziwym hitem. Woda toaletowa, sztyft i żel pod prysznic z tej linii do dziś są produktami cieszącymi się dużym zainteresowaniem. Nuta głowy zaskakuje nas zmysłowymi aromatami korzennymi, by zaraz pozwolić nam na doświadczenie zapachu ostrego, sensualnego koktajlu imbirowo-pieprzowego. Niespodzianką jest odczucie kropli deszczowych i kwaśnego owocu sudachi. Nuta serca otwiera przed nami naturalne, intensywne zapachy czarna bazylii, cedru i odurzającej szałwii. Na koniec rozpoznajemy akordy kremowo-zamszowe, paczulę, brazylijskie drzewo czerwone i ambrę, które są podstawą tych silnie męskich, wyrazistych perfum. Marka CALVIN KLEIN nie poprzestała na EUPHORII i w 2008 roku oddała do użytku EUPHORIA MEN INTENSE perfumy, które wzmocnione mocnym, dymnym wetiwerem, uwalniającym się stopniowo zapachem drewna oud, paczuli, mirry i ambry.

Na wyjątkowość architektury zapachowej CALVIN KLEIN EUPHORIA ESSENCE MEN wpływa połączenie tajemniczego bluszczu, delikatnego zapachu odświeżającej bergamotki i intrygującego zamszu. Niebagatelne znaczenie ma tu również intensywny duet: jaśmin i biały pieprz. Klamrę zapachową dopina drzewo gwajakowe, fasolka tonka i żywica bursztynowa. Ten zapach podkreśla w zdecydowany sposób specyfikę silnych, męskich charakterów. Uwydatnia to, co wpływa na męską atrakcyjność: tajemniczość i determinację.

Calvin-Klein-Euphoria-Endless

Kobiecy zapach, który dodaje odwagi na co dzień

Kobieca wersja euforii ma zapach słodyczy intensywnej: owocu granatu, daktyla i kwiatu champaca, a także odurzającej czarnej orchidei, a także słodyczy subtelnej, jak kwiatu lotosu. CALVIN KLEIN EUPHORIA: zapach, który miał swoją premierę w 2005 roku otworzył nową erę na rynku perfumeryjnym. Kobiety, które z impetem wkroczyły w XXI wiek- otrzymały od producenta zapach idealny, który cechuje się silnymi, kobiecymi akcentami zapachowymi. Lżejszą wersją tych perfum jest EUPHORIA BLOSSOM z granatowym jabłkiem, tomelem, ambrą, czarnym fiołkiem, drzewem mahoniowe, piżmem, kwiatem lotosu oraz czarną orchideą zamkniętymi w pięknym flakonie.

CALVIN KLEIN EUPHORIA ENDLESS – wykreowana w 2014 roku, podbiła serca nowych, młodszych adresatek. Zapach otwiera nam słodka mandarynka, subtelna bergamotka i intrygujący kwiat wiśni. Nuta serca dostarcza nam romantycznej kombinacji zapachowej róży, fiołka i jaśminowca. W EUPHORII ENDLESS znajdziemy również piżmo, bambus i drzewo sandałowe. Kreatorem tego zmysłowego, niemalże dziewczęcego zapachu jest słynny perfumiarz Bruno Jovanovic – twórca takich zapachów jak: Naughty Alice dla Vivienne Westwood czy LADY MILLION dla Paco Rabanne.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
*Podejmuję się pisania artykułów sponsorowanych tylko, jeśli są zgodne z tematyką bloga oraz jeśli uważam, że mogą wnieść ciekawe informacje i okazać się wartościowe dla czytelników. Każdy z nich jest przygotowany w sposób dopracowany i rzetelny, jeśli artykuł nie będzie napisany przeze mnie, zostanie odpowiednio oznaczony pod tekstem.