Sanitera.pl – darmowe porady online w zasięgu Twojej ręki

sanitera.pl

Każdy z nas szuka sprawdzonych metod na to, aby uporać się z różnego rodzaju dolegliwościami, które zazwyczaj dopadają nas znienacka. Bez względu na to, czy jest to zwykły ból głowy, wysypka lub pierwsze objawy grypy, chcemy szybko zdiagnozować przyczynę złego samopoczucia.

Specjalnie dla Was sprawdziłam jak działa Sanitera.pl – pierwszy portal medyczny, gdzie można znaleźć rzetelne porady zdrowotne. Sanitera.pl to portal medyczny, służący do wymiany informacji między aktywnymi użytkownikami. To specjalne miejsce w przestrzeni internetowej powstało z myślą o osobach zainteresowanych tematyką zdrowotną, gdzie można zadawać pytania, udzielać odpowiedzi i oceniać porady innych. Wszystko bez żadnych konsekwencji i zbędnych, często wstydliwych sytuacji.

 

Zadawaj pytania i doradzaj innym

Misją portalu jest promocja profilaktyki oraz zdrowego stylu życia. Na stronie Sanitera.pl w prosty sposób można znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania, a oprócz tego podzielić się z innymi użytkownikami swoim doświadczeniem. Aby dołączyć do społeczności, wystarczy zarejestrować się w serwisie i założyć konto, które zapewnia anonimowość. Portal medyczny daje możliwość zadawania pytań i udzielania odpowiedzi innym użytkownikom. Wszystko oczywiście całkowicie za darmo! Aż 98% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 24 godzin.

Porady online dla każdego

W znalezieniu odpowiedzi z 15 kategorii zdrowotno-medycznych pomaga wyszukiwarka na górze strony oraz bardzo intuicyjny i przejrzysty layout. W portalu znajdziemy nie tylko informacje o chorobach, ale również porady m. in. na temat zdrowego odżywiania, ciąży, aktywności fizycznej, uzależnień, a nawet medycyny niekonwencjonalnej. Za pomocne porady online można otrzymać określoną ilość punktów i specjalną oznakę, która określa zaangażowanie w projekt. Sanitera.pl jest niezwykle pomocna, szczególnie wtedy, gdy chcemy w jednym miejscu znaleźć odpowiedzi na różne pytania medyczne, nie tracąc przy tym czasu na przeglądanie kolejnych, niepotrzebnych witryn.

Zanim udasz się do lekarza, wejdź na Sanitera.pl

Sanitera.pl opiera się na metodzie grywalizacji, łącząc znaną z gier fabularnych i komputerowych technikę zaangażowania osób, opartą na rywalizacji i osiąganiu kolejnych wyzwań. Ci, którzy biorą największy udział w dyskusji, nagradzani są specjalnymi punktami. Dostęp do systemu punktów mamy zaraz po założeniu konta i zalogowaniu się. W dzisiejszym świecie panuje zasada, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Przy każdym schorzeniu lub nawet chwilowej niedyspozycji organizmu szybkość działania zawsze odgrywa kluczowe znaczenie, dlatego darmowe porady medyczne bardzo często mogą przyczynić się do wczesnego rozpoznania, a nawet szybszego uporania się z chorobą. Zapraszam do odwiedzenia serwisu i zapoznaniu się z jego funkcjonalnością.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
*Podejmuję się pisania artykułów sponsorowanych tylko, jeśli są zgodne z tematyką bloga oraz jeśli uważam, że mogą wnieść ciekawe informacje i okazać się wartościowe dla czytelników. Każdy z nich jest przygotowany w sposób dopracowany i rzetelny, jeśli artykuł nie będzie napisany przeze mnie, zostanie odpowiednio oznaczony pod tekstem.