Dołącz do naszego zespołu i zdobądź kosmetyki Oriflame!

         kosmetyki Oriflame - jak zostać konsultantką

Drogie! Z racji tego, że nasz zespół Ori prężnie się rozwija i z każdym katalogiem zaczynają z nami współpracę nowe osoby, chciałabym również i Was zachęcić do kontaktu ze mną.

Podzielę się z Wami kilkoma kwestiami, a mianowicie tym, co możecie zyskać dzięki dołączeniu do naszego teamu. Po pierwsze jest to praca bardzo przyjemna dla osób lubiących dobre kosmetyki, produkty Wellness czy modę.  Jeśli dobrze czujesz się w tym temacie bądź podoba Ci się takie dodatkowe zajęcie, które niebawem może okazać się Twoim źródłem utrzymania to daj znać, a odezwę się do Ciebie. Jeśli chcesz spróbować to napisz do mnie, a wszystko Ci wyjaśnię i nauczę tego co sama już potrafię.Zapamiętaj jedno – nic nie tracisz, a możesz zyskać lepsze życie, pieniądze i spełniać się na szczeblu zawodowym bo sam sobie jesteś szefem!

Zacznijmy od początku…

Zapisując się do Oriflame w mojej grupie na początku jesteś konsultantem, który by dalej się rozwijać i zdobywać kolejne szczebelki w swojej karierze (konsultant 4%, konsultant 8%, menadżer, dyrektor itd) musi zacząć powiększać swój zespół. Zapraszasz (zapisujesz) pod siebie kolejne osoby, którym pomagasz się rozwijać i dzięki nim zdobywasz kolejne szczeble w swojej karierze. Konsultant 4% zarabia już swoje pierwsze pieniądze ze struktury, którą zbudował. Zarobki dla konsultanta 4% ze struktury to około 60 zł + zarobek 20% ze sprzedanych przez Ciebie kosmetyków w danym katalogu.. Menadżer 24% to zarobki już do 3500 tysiaka co trzy tygodnie oraz premia jednorazowa z tytułu awansu w wysokości 5 tysięcy zł. Dodatkowo wycieczki zagraniczne, wyjazdy, bale, konferencje. Firma potrafi docenić ambitnych ludzi. Jako dyrektor otrzymujesz samochód. W tym momencie jest to Volvo bądź BMW.

Wracając do zapisu…

Na powitanie Oriflame przygotowało kilka atrakcji dla nowych konsultantów. Dołączając do mojego zespołu w katalogu nr 9, który trwa od dziś otrzymujesz złotą kolekcję Oriflame – portfel i torebkę oraz kosmetyki z ekskluzywnej linii Giordani Gold – tusz do rzęs i kultowy puder w kulkach. Wystarczy, że zapiszesz się już dziś (mamy czas do 2.07) i w tym czasie złożysz swoje pierwsze zamówienie na 50 punktów (około 200 zł), a w kolejnych swoich zamówieniach (paczkach) będziesz odbierać poniższe prezenty. Tusz dostaje się od razu przy pierwszym złożonym zamówieniu. Opłaty to tylko 6,90 zł za wpisowe, no i po Twojej stronie leży zakup katalogów, które są Twoim narzędziem pracy.
kosmetyki Oriflame - jak zostać konsultantką
kosmetyki Oriflame - jak zostać konsultantką
kosmetyki Oriflame - jak zostać konsultantką
kosmetyki Oriflame - jak zostać konsultantką
kosmetyki Oriflame - jak zostać konsultantką

Kosmetyki Oriflame mogą być Twoje!

Dodatkowo dla osób, które skontaktują się ze mną przez mail kosmetykiani@outlook.com wyrażą chęć przyłączenia się do naszego zespołu i złożą swoje pierwsze zamówienie przygotowałam niespodziankę. Każda taka osoba dostanie ode mnie za realizację pierwszego swojego zamówienia prezent – kosmetyk. Kosmetyki Oriflame dobieram losowo: są to perfumy damskie i męskie, kremy, balsamy i inne produkty dostępne w katalogu Oriflame. Mam ich naprawdę dużo, dziś przyjedzie kolejna dostawa dla Was – kosmetyki Oriflame wyślę do Was pocztą.
kosmetyki Oriflame - jak zostać konsultantką

Masz pytania? Czekam na wiadomość od Ciebie!

Czyli masa prezentów za dołączenie do Oriflame i do naszego zespołu! Perełki brązujące + portfel + torebka + tusz Giordani Gold + prezent niespodzianka ode mnie! Zapraszam zatem do kontaktu oraz do współpracy w młodym, prężnie rozwijającym się zespole. Kosmetyki Oriflame czekają!