Brakuje pomysłów na prezent?

MYTHOS
olive tree cosmetics
 
ZESTAW NATURALNA PIELĘGNACJA
+ mini ręcznik gratis
     Tym razem zaprezentuję Wam zestaw, który składa się z trzech kosmetyków:
 
– kremu do rąk i paznokci (oliwka) 100 ml,
– żel pod prysznic (oliwka) 200 ml,
– ręczniczek.
     Kosmetyki zapakowane są w praktyczne opakowanie: z przodu,  dzięki przezroczystej folii możemy zobaczyć jaka jest zawartość zestawu, jak wyglądają produkty. Na odwrocie znajduje się opis kosmetyków, ich skład, pojemność oraz działanie ( jak na poniższym zdjęciu). Koszt zestawu: 37,00 zł

 

     Jednym z produktów wchodzących w skład zestawu jest oliwkowy krem do rąk i paznokci o pojemności 100 ml. Dużym plusem są naturalne składniki produktu: oliwka, masło shea, lecytyna, morszczyn, allantoina, wapno, witamina E, pro-witamina B5, filtry UV.

 

     Dzięki zamykaniu na zatrzask, możemy szybko wydostać zawartość kremu z tubki. Polecam dla osób, które żyją w ciągłym biegu, to natychmiastowe nawilżenie dłoni. Kremik szybko się wchłania, nadaje się do skóry wrażliwej, nie powoduje pieczenia i zaczerwienienia naskórka, sprawia, że nasze dłonie stają się gładkie, delikatne i odżywione. Zapach jest delikatny, ziołowy, nie utrzymuje się na skórze długo.
Tak wygląda opis na tubce kremu (z przodu):
Opis kremu na odwrocie tubki:

 

Wygodne, praktyczne zamykanie:
     Drugi produkt z zestawu to oliwkowy żel pod prysznic o pojemności 200 ml. W skład tego produktu wchodzi: oliwka, liść laurowy, witamina E… zachęcająco, naturalnie.

 

     Ten żel nadaje się szczególnie dla osób, które są wrażliwe na zapach. Jest bardzo delikatny, przyjemny. Nie utrzymuje się długo na skórze. Przy częstym używaniu produktu, skóra staje się promienna, nawilżona i wygląda zdrowo ( nie mogę napisać, że to w 100 % zasługa tego żelu, bo podczas testowania używałam również masła do ciała tej samej firmy.. jednak efekt jest bardzo zadowalający).

 

Opis na odwrocie produktu:

 

Wygodne, praktyczne zamykanie, na zatrzask:

 

I na koniec zostawiłam sobie ręczniczek dołączony do zestawu gratis. 
Chcielibyście dostać taki prezent? Ja myślę, że dla kobiet lubiących delikatne, naturalne kosmetyki byłby to strzał w dziesiątkę!

 

http://flax.com.pl/