Coś dla miłośników czworonogów! Dog’s Profit

http://dogsprofit.com/
     Masz swoje zwierzątko domowe? Dbasz o to, żeby było mu jak najlepiej? No to trafiłam na stronkę, która może Cię zainteresować. Poinformowała mnie o niej koleżanka a ja postanowiłam podzielić się nią z Wami. Znalazłam tutaj akcesoria, które mogą nam ułatwić opiekę nad czworonożnym ulubieńcem.
http://dogsprofit.com/
     Jak widzicie strona powstała stosunkowo niedawno, w 2015 roku. Ma do zaoferowania różności! Można tutaj znaleźć produkty do pielęgnacji czworonogów, akcesoria (obroże, szelki, smycze) oraz zabawki, które na długo zajmą czas naszym zwierzakom.

 

http://dogsprofit.com/

 

http://dogsprofit.com/
     Jak widać, zabawki nie są byle jakie. Nie straszą nas, jak niektóre gadżety dla zwierząt, które można dostać w sklepach zoologicznych, są kolorowe i przyjazne.

 

http://dogsprofit.com/
     Szczególną uwagę zwróciłam na zakładkę „profit box” gdzie można znaleźć gotowe boxy dla naszych zwierzaków KLIK, co pozwala nam zaoszczędzić podczas zakupów. W takich zestawach znajdują się zarówno produkty do pielęgnacji jak i akcesoria. Dog’s Profit to fajna opcja, szczególnie dla osób, które nie mają czasu na zakupy i poszukiwania sklepów zoologicznych. Tutaj jest wszystko w jednym miejscu, strona jest bardzo czytelna i ma intuicyjny panel, dzięki czemu łatwo znaleźć to, czego potrzebujemy.

 

http://dogsprofit.com/
Dla zainteresowanych: Dog’s Profit można znaleźć na facebooku:
https://www.facebook.com/Dogs-Profit-942305789122123/
     A Ty masz swojego czworonożnego ulubieńca? Może masz jakieś swoje sprawdzone sklepy, w których zaopatrujesz się w akcesoria i środki do pielęgnacji zwierząt? Jeśli tak, napisz o tym w komentarzu. Jestem również ciekawa Twojej opinii na temat strony Dog’s Profit. Stronkę można odwiedzić TUTAJ. 🙂
ARTYKUŁ SPONSOROWANY
*Podejmuję się pisania artykułów sponsorowanych tylko, jeśli są zgodne z tematyką bloga oraz jeśli uważam, że mogą wnieść ciekawe informacje i okazać się wartościowe dla czytelników. Każdy z nich jest przygotowany w sposób dopracowany i rzetelny, jeśli artykuł nie będzie napisany przeze mnie, zostanie odpowiednio oznaczony pod tekstem.