INNARI – bezinwazyjne nici liftingujące

Face lift treatment anti aging skincare woman concept. woman face with lifting lines on white backgroundZabiegi medycyny estetycznej cieszą się dużą popularnością. Do wyboru mamy coraz więcej skutecznych, a zarazem mało inwazyjnych zabiegów, które pozytywnie wpływają na nasz wygląd. Sprawdź, co warto wiedzieć na temat bezinwazyjnych nici liftingujących!

Lifting bez skalpela to skuteczny, a zarazem bezpieczny zabieg, który przeprowadzany jest bez ingerencji chirurgicznej. To świetny sposób na ujędrnienie i zwiększenie napięcia skóry. Jeśli zastanawiasz się, czy warto skorzystać z takiego zabiegu, zapoznaj się z naszym artykułem.

Nici liftingujące zamiast liftingu chirurgicznego

Zabieg z zastosowaniem nici liftingujących jest coraz częściej przeprowadzany zamiast liftingu chirurgicznego. To jeden z najpopularniejszych zabiegów w medycynie estetycznej. Tradycyjny lifting z wprowadzaniem nici pod skórę wiąże się jednak z pewnymi przeciwwskazaniami – może na przykład wchodzić w interakcje z niektórymi lekami, co prowadzi do wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych. Klasycznego liftingu nitkowego nie powinno się wykonywać w przypadku nadmiernie zwiotczałej skóry – może to prowadzić do pojawienia się na twarzy nieestetycznych fałdek.

Bezinwazyjne nici liftingujące INNARI – na czym to polega?

Bezinwazyjne nici liftingujące to doskonała alternatywa dla klasycznego liftingu nitkowego. Zabiegi przeprowadzane za pomocą urządzenia INNARI bazują na technologii HTP (Hypertermia Treatment Planning), która polega na podwyższeniu temperatury ciała, poprawia dotlenienie tkanek i wzmacnia ich gotowość do odbudowy. INNARI wykorzystuje fale radiowe, które wnikają w skórę na głębokość 4 mm – bez konieczności wykonywania nakłuć lub mikro nakłuć. Dzięki temu zabieg charakteryzuje się znacznie wyższą skutecznością niż zabiegi działające jedynie na poziomie naskórka. Podczas zabiegu dochodzi do syntezy elastyny, pobudzenia produkcji kolagenu oraz naturalnego kwasu hialuronowego, co tym samym przyśpiesza procesy regeneracyjne skóry. Planujesz wykonać zabieg bezinwazyjnych nici liftingujących przy pomocy innowacyjnego urządzenia INNARI? Odwiedź Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron w Białymstoku.

Efekt nici liftingujących – dla kogo?

Bezinwazyjne nici liftingujące INNARI to zabieg, który zapewnia efekt liftingu bez użycia skalpela i znakomicie poprawia stan skóry. Mogą z niego korzystać osoby w różnym wieku (od około 30. roku życia). Aby uzyskać odpowiednie efekty, należy wykonać serię 2-3 zabiegów (z odstępem 40-50 dni pomiędzy poszczególnymi zabiegami). Warto zdecydować się na wykonanie zabiegu zwłaszcza w przypadku, gdy zmagamy się z takimi problemami jak:

 • Zmarszczki;
 • Opadający owal twarzy;
 • Zwiotczała skóra;
 • Utrata jędrności i napięcia skóry;
 • Drugi podbródek;
 • Chomiki na twarzy;
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej (bryczesy, boczki);
 • Obwisłe ramiona (tzw. pelikany).

Bezinwazyjne nici liftingujące – efekty

Nici liftingujące INNARI pozwalają na bezinwazyjną poprawę wyglądu skóry całego ciała. Do efektów zabiegu możemy zaliczyć:

 • Natychmiastową poprawę napięcia skóry (policzków, doliny łez, brody, czoła i okolic oczu);
 • Wygładzenie zmarszczek – m.in. zmarszczek palacza, lwiej zmarszczki, linii marionetek czy kurzych łapek;
 • Odmłodzenie podbródka;
 • Zmniejszenie widoczności tzw. chomików na twarzy;
 • Odmłodzenie szyi i dekoltu;
 • Poprawę konturu twarzy;
 • Ujędrnienie brzucha, ramion, pośladków i ud.

Bezinwazyjne nici liftingujące INNARI – przeciwwskazania

Jak w przypadku każdego zabiegu medycyny estetycznej, istnieją pewne przeciwwskazania do wykonania bezinwazyjnych nici liftingujących. Należą do nich choroby nowotworowe, stany zapalne, elementy metalowe w obrębie zabiegowym, ciąża, karmienie piersią i zaimplantowane nici liftingujące.

artykuł sponsorowany