Kolagen naturalny + glinka kaolinowa

Maseczka kosmetyczna 
Last Minute
( kolagen naturalny
+ glinka kaolinowa )
     Jest to dwuskładnikowy preparat, który trzeba zamieszać bezpośrednio przed użyciem. Wewnątrz opakowania znajduje się ulotka, na której zamieszczona jest szczegółowa instrukcja. Kolagen, który wyjmiemy z opakowania, może stracić część właściwości pod wpływem temperatury lub światła! Produkt należy przechowywać w suchym miejscu. Poniżej na zdjęciu miseczka ze składnikami, które należy wymieszać:
I mieszamy..
… I mieszamy. 😛
Zaraz po rozmieszaniu składników, powinniśmy nałożyć maseczkę na twarz, ponieważ szybko zasycha i później możemy mieć problem z jej rozprowadzeniem. 
Jakie są właściwości maseczki?
– reminalizuje naskórek,
– przywraca naturalne pH skóry,
– tonizuje i rozświetla skórę,
– podtrzymuje witalność keratynocytów,
– absorbuje zanieczyszczenia i zbędną chemię z naskórka,
– działa silnie antyseptycznie,
– zwalcza bakterie epidermy,
– wspomaga leczenie trądzika (także różowatego),
– uruchamia minerałozależne czynniki przeciwzmarszczkowe,
   przede wszystkim procesy aktywacji przyrostu elastyny,
– zabliźnia mikrorany po inwazyjnych zabiegach kosmetycznych,
– ściąga pory.
     Jak można zauważyć, ma one wiele właściwości. U mnie sprawdziła się bardzo dobrze. Skóra sprawiała wrażenie oczyszczonej, zaczerwienienia zostały zredukowane. Nie odczuwałam podrażnień,maseczka złagodziła i rozświetliła skórę. W internecie spotykałam się z różnymi cenami od 20,00 zł ( na promocji) aż do 37,00 zł. Maseczka nie jest tania, ale doskonale spełnia swoją rolę. Poprawa wyglądu skóry jest widoczna i odczuwalna. Ja użyłam tylko jednej takiej maseczki, ale myślę że po dwu- trzykrotnym zastosowaniu efekt byłby o wiele bardziej widoczny. Maseczka jest dobra, kiedy potrzebujemy doraźnego, spektakularnego, natychmiastowego i widocznego efektu. Można ją potraktować jako „SOS” dla twarzy, nawet godzinę przed wyjściem.