Plakaty do kolorowania

plakaty do kolorowania

Kolorowanki antystresowe są Wam pewnie już dobrze znane, ale czy spotkaliście się już z plakatami do kolorowania?

Na stronie Anna Grunduls Design jest szeroki wybór wzorów. Moją uwagę przyciągnęła mandala z kryształów. Spodobały mi się ładne, symetryczne wzory i kształty poszczególnych elementów. Byłam bardzo ciekawa, jak będzie wyglądał pokolorowany plakat.

plakaty do kolorowania

W malowaniu pomogła mi siostra, muszę przyznać, że nie było to łatwe zadanie! Wymagało sporego nakładu pracy i czasu, ale jestem zadowolona z efektu końcowego. Teraz tylko kupię antyramę i powieszę plakat na ścianie. Podoba Wam się taka ozdoba?

                                                    plakaty do kolorowania

Odstresowanie i rozwijanie kreatywności

Plakaty do kolorowania rozwijają kreatywność i są dobrym sposobem na odstresowanie. Plusem jest to, że są na tyle duże, że można je malować w dwie lub trzy osoby. Czasem dobrze jest spędzić wspólny czas, w nieco inny sposób niż zwykle. Zamiast usiąść przed telewizorem czy komputerem, warto wziąć kolorowe kredki i czystą kartkę czy właśnie taki plakat, porozmawiać a przy okazji puścić wodze fantazji i zabawić się w artystę. Tym bardziej, że Wasze dzieło, może później zawisnąć na ścianie i stanowić ozdobę dla wnętrza.

                                                    plakaty do kolorowania

Pomalowałyśmy plakat kredkami, jestem ciekawa jaki byłby efekt, gdyby zrobić to pisakami? Kolory na pewno byłyby intensywniejsze. Na stronie Anna Grunduls Design, jest mnóstwo wzorów do wyboru, więc całkiem możliwe, że za jakiś czas skuszę się na kolejny i sama się o tym przekonam.

                                                    plakaty do kolorowania

Ceny i dostępność

Jeśli zastanawiacie się, jak takie kolorowanki przedstawiają się cenowo, przygotowałam małą ściągę. Oczywiście na stronie Anna Grunduls Design, znajdziecie więcej inspiracji.

W ofercie są również kolorowe papeterie czy książki do malowania. W swojej kolekcji, oprócz plakatu, mam jeszcze kilka pocztówek, także to nie koniec malowania.

Kreatywne spędzanie wolnego czasu

Podoba Ci się taka forma odstresowania i spędzania wolnego czasu? Odczuwasz czasem chęć powrotu do dziecięcych lat, oderwania się od obowiązków i przeniesienia w świat fantazji? Lubisz spędzać czas kreatywnie i masz w sobie odrobinę duszy artystki? Proszę bardzo, może to właśnie zajęcie dla Ciebie.

                                                                                         

 • Piękna ta mandala. Na pewno łatwiej byłoby mi ją kolorować, niż taką w książce. Uwielbiam kolorowanki, naprawdę się przy nich relaksuję. Niektóre jednak są zbyt trudne (bo zbyt małe) a wtedy o spokój ciężko 😉 O tej stronie jeszcze nie słyszałam, ale zaraz nadrobię zaległości. Pozdrawiam serdecznie 🙂

  • Ja też nie lubię całkiem drobnych elementów w kolorowankach, ale tutaj ich wielkość jest odpowiednia. 🙂 Na tej stronie jest mnóstwo wzorów, ale akurat ta mandala najbardziej mi się spodobała. Ja jeszcze nie miałam tych malowanek antystresowych, więc nie wiem, jak kolorowałoby mi się w książce. Może spróbuję, będę miała porównanie. Tutaj skusiło mnie to, że później mogę powiesić plakat na ścianie, a naprawdę fajnie to wygląda. 🙂

 • Fantastyczna mandala się tworzy. Ja też w wolnej chwili koloruję swoje dzieła 😉

  • Muszę pooglądać Twoje działa. 🙂

   • Nie długo na moim blogu powstanie taki wpis 😉

    • Będę czekać, chętnie zobaczę. 🙂