4 sposoby na wypoczynek z Home Garden!

meble ogrodowe Home Garden

Nie będę dzisiaj pisać o jakichś szczególnych i nietypowych sposobach na wypoczynek, lecz podsunę Ci miejsca w których można się zrelaksować.. I nie będą to Malediwy czy Wyspy Kanaryjskie – będzie to zakątek w Twoim własnym mieszkaniu i na własnym podwórku.

Zapytasz, wypoczynek we własnym mieszkaniu czy na podwórku? Niby nic nadzwyczajnego, a jednak postaram się rzucić inne światło na to, jak można wykorzystać przestrzeń w domu czy ogrodzie. Zainspirowałam się Home Garden, sklepem internetowym, który przedstawia nowe rozwiązania, jeśli chodzi o wnętrza i ogrody. Zaraz dowiesz się, co takiego mają w swojej ofercie, że zwróciło moją uwagę oraz poznasz 5 sposobów na odpoczynek z Home Garden.

meble ogrodowe Home Garden

Pyszna kawa czy rodzinny obiad?

Meble ogrodowe Home Garden są idealne zarówno dla osób, które lubią spędzać czas w towarzystwie jak i dla tych, którzy potrzebują odrobiny samotności i wytchnienia. Elegancki stolik w zestawie z czterema krzesłami od razu rzucił mi się w oczy, podczas przeglądania mebli ogrodowych. Dzięki nim, można wygodnie się rozsiąść i miło spędzić czas, np. pijąc kawę i plotkując z przyjaciółką. Stolik w ogrodzie jest także dobrym miejscem na obiad rodzinny. Świeże powietrze, miła atmosfera, czego chcieć więcej!

meble Home Garden

Odpoczynek z książką

Czasem lubię poleniuchować. Jak zobaczyłam tę sofę ogrodową z baldachimem, stwierdziłam, że byłoby to idealne miejsce na czytanie książek czy słuchanie muzyki. Meble ogrodowe Home Garden są pomysłowe i estetyczne. Gdyby jeszcze mieć przed domem taki widoczek, byłoby idealnie.

 

meble ogrodowe i do pomieszczeń Home Garden

Relaks w saunie

Lubisz korzystać z sauny? A co byś powiedziała, gdybyś mogła do niej pójść o każdej porze? Tak, Home Garden ma w swojej ofercie również sauny. Ta, którą widzicie na powyższym zdjęciu jest niskotemperaturowa i działa na podczerwień, bez pary i z niską temperaturą powietrza. Tam, zamiast tradycyjnych pieców, wykorzystywane są kwarcowe, ceramiczne lub węglowe pojemniki podczerwieni. Co ciekawe, taka sauna może być zamontowana w łazience, sypialni, salonie czy innym, dowolnym pomieszczeniu.

meble ogrodowe Home Garden

Czas wolny z dzieckiem!

Przydomowy plac zabaw? To byłby raj dla Twojego dziecka. Jak widzę te zjeżdżalnie i huśtawki to sama chętnie wróciłabym się do lat dzieciństwa. Jak widać na zdjęciu, ta konstrukcja ma tyle opcji, że dziecko nie powinno się nudzić a jeszcze jak zaprosi kolegów czy koleżanki, zabawa będzie przednia! Uśmiech i radość dziecka – bezcenne. Kiedy postawisz przed domem takie huśtawki, już nie będziesz musiała się zastanawiać, co ciekawego dzisiaj robić i nie będziesz musiała biegać na plac zabaw, bo w końcu masz go przed domem.

Myślę, że na stronie sklepu homegarden.com.pl znajdziesz więcej inspiracji, ja pokazałam Ci te, które najbardziej mi się spodobały. Natomiast osoby, które mają już meble zarówno do domu jak i do ogrodu, zapraszam na wpis o Fototapetach PIXERS, które mogą być ciekawym dodatkiem i całkowicie odmienić wnętrze. A gdzie Ty najbardziej lubisz wypoczywać? Masz swoją ulubioną kanapę czy wygodny fotel?

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
*Podejmuję się pisania artykułów sponsorowanych tylko, jeśli są zgodne z tematyką bloga oraz jeśli uważam, że mogą wnieść ciekawe informacje i okazać się wartościowe dla czytelników. Każdy z nich jest przygotowany w sposób dopracowany i rzetelny, jeśli artykuł nie będzie napisany przeze mnie, zostanie odpowiednio oznaczony pod tekstem.