Depilacja laserowa – dowiedz się więcej!

Depilacja laserowa Kraków

Minęło dwa miesiące od mojej pierwszej wizyty w salonie depilacja.pl i efekty zrobiły na mnie naprawdę mocne wrażenie!

Spodziewałam się, że pierwsze efekty będą widoczne po 3-4 zabiegach, tymczasem mam za sobą dopiero drugi, a już nie muszę przejmować się depilacją skóry pod pachami. W relacji z pierwszego zabiegu depilacji laserowej, który był wykonany w jednym z salonów depilacja.pl, a dokładniej w Galerii Piękna w Krakowie, pisałam o przygotowaniu do zabiegu i o przebiegu wizyty. W dzisiejszym wpisie podzielę się z Wami efektami oraz dowiecie się jakie części ciała można poddać zabiegowi.

Depilacja laserowa – efekty po drugim zabiegu

Jestem po drugim zabiegu depilacji laserowej i efekty są zdumiewające. Zniknęło owłosienie pod pachami, jedynie gdzieniegdzie pojawiają się pojedyncze, słabe włoski. Są cieńsze i jaśniejsze. Już teraz, po drugim zabiegu potwierdzam, że depilacja laserowa naprawdę działa – jednak ile zabiegów musi zostać wykonanych, zależy od grubości i koloru włosa.

Jakie części ciała można poddać zabiegowi depilacji laserowej?

Depilacja laserowa może być wykonana na twarzy, szyi i barkach, klatce piersiowej, pachach, rękach, dłoniach, brzuchu, plecach, bikini, pośladkach, udach, łydkach i stopach. Z których dokładnie obszarów  można usunąć owłosienie?

 • cała twarz – dokładniej górną wargę (wąsik), dolną wargę, brodę, baczki oraz głowę. Ta partia obejmuje też depilację małżowiny usznej. Nie można depilować brwi i okolic oczu, bo mogłoby to skutkować uszkodzeniem wzroku,
 • szyja i barki – obejmuje szyję, kark i okolice dekoltu,
 • klatka piersiowa – depilacja laserowa obejmuje również brodawki sutkowe,
 • pachy,
 • ręce – od okolicy przedramienia aż po nadgarstki,
 • dłonie – obejmuje całą powierzchnię obu dłoni,
 • brzuch – od linii biustu do wzgórka łonowego – depilacja laserowa białej linii brzucha,
 • bikini – tutaj mamy dwa rodzaje depilacji: depilacja laserowa brazylijska głęboka – całkowicie usunięcie owłosienia z okolic intymnych zarówno z przodu, jak i z okolicy odbytu z pozostawieniem cienkiego paska na wzgórku łonowym, depilacja laserowa hollywoodzka – depilacja całej strefy bikini bez linii paska,
 • pośladki,
 • uda – od dolnej linii bielizny pod kolana – obejmuje uda z przodu i z tyłu,
 • łydki i stopy – obszar zaczyna się od lini kolan. Obejmuje łydki z przodu i z tyłu, całą zewnętrzną powierzchnię stopy oraz palce. Depilacja laserowa wewnętrznej części stopy nie jest wykonywana.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY
*Podejmuję się pisania artykułów sponsorowanych tylko, jeśli są zgodne z tematyką bloga oraz jeśli uważam, że mogą wnieść ciekawe informacje i okazać się wartościowe dla czytelników. Każdy z nich jest przygotowany w sposób dopracowany i rzetelny, jeśli artykuł nie będzie napisany przeze mnie, zostanie odpowiednio oznaczony pod tekstem.