Rozwiń zmysł plastyczny! Loveart

Loveart artykuły dla plastyków

Kolorowe wstążki, cekiny, farby do malowania, pędzle artystyczne – to tylko jedne z wielu artykułów potrzebnych plastykom i osobom zainteresowanym handmade. Dzisiaj zaproponuję Wam miejsce w sieci, w którym takie rzeczy można nabyć.

 

Wiem, że wśród Was jest wiele kobiet, które zajmują się tworzeniem dzieł – inaczej nie mogę tego ująć. Z Waszych rąk powstają piękne, ozdobne skrzynie, ręcznie zdobione świece, ozdoby do wnętrz a nawet obrazy. Dzisiaj zaproponuję Wam sklep Loveart, gdzie można kupić płótno malarskie, klej, przeróżne farby, zarówno akrylowe jak i do malowania na płótnie, ołówki, kredki, bloki, ceramiczne przedmioty do zdobienia… Wymieniać można bez końca!

 

Loveart artykuły dla plastyków

 

Nie tylko dla uzdolnionych plastycznie!

Takie akcesoria nie są przeznaczone jedynie osób uzdolnionych artystycznie. Dzięki kolorowym wstążkom czy farbom możesz ozdobić niejeden przedmiot w Twoim domu, dodać wnętrzu kolorów, odnowić stare pamiątki. Oprócz tego, malowanie czy tworzenie rękodzieł rozwija kreatywność i może być świetną zabawą rodziców z dzieckiem. W internecie znajduje się mnóstwo filmików instruktażowych, jak można takie rzeczy wykonać.

Loveart artykuły dla plastyków

Kategorie

Intuicyjna strona internetowa pozwala na szybkie znalezienie, to w danym momencie nas interesuje. W menu mamy podział na kategorie: wyprzedaże, kule-bombki styropianowe, jaja styropianowe, quilling, farby, malarstwo, technika decoupage, rysunek, ramy, artykuły florystyczne, rzeźbiarstwo. Jeśli chodzi o asortyment, wybór jest spory a ceny nie są wygórowane. Warto od czasu do czasu przeglądnąć zakładkę z aktualnymi promocjami, gdzie można trafić na atrakcyjne obniżki cen.

Aktualne promocje

  • Komplet 48 kredek akwarelowych Mondeluz w drewnianej kasetce Koh-I-Noor (125,00 zł 108,90 zł),
  • Zestaw do decoupage – 40 elementów z farbami olejnymi (69,99 zł 63,99 zł),
  • Zestaw: sztaluga, farby akrylowe, podobrazia, pędzle i paletka (129,00 zł 114,89 zł)

LoveartLoveartLoveart

Wasze dzieła artystyczne

Dziewczyny, pochwalcie się, czy jest w Was dusza artystki? Próbowałyście swoich sił w malowaniu na płótnie lub handmade? Macie swoje miejsce w sieci, gdzie można zobaczyć Wasze dzieła? A może dopiero planujecie pokazać je w sieci? Podzielcie się pomysłami w komentarzach.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
*Podejmuję się pisania artykułów sponsorowanych tylko, jeśli są zgodne z tematyką bloga oraz jeśli uważam, że mogą wnieść ciekawe informacje i okazać się wartościowe dla czytelników. Każdy z nich jest przygotowany w sposób dopracowany i rzetelny, jeśli artykuł nie będzie napisany przeze mnie, zostanie odpowiednio oznaczony pod tekstem.