Spotkanie blogerek w Krakowie!

     Pewnie już wiecie, że 11 maja o godzinie 13:00 w Greckiej Tawernie- Helladzie odbyło się spotkanie blogerek. Bardzo dziękuję wspaniałej organizatorce Kornelii, że mogłam wziąć udział, było świetnie!
Uczestniczki spotkania:
8. http://czytamysobie.blogspot.com/ Ania – czyli ja. 😀
 
     Cieszę się, że miałam okazję Was poznać! Szkoda, że nie zdążyłam porozmawiać ze wszystkimi, mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja, żeby to nadrobić. 
 
     Powyżej zdjęcie z przedstawicielką firmy Golden-Rose, której oczywiście bardzo dziękujemy z obecność na spotkaniu, za informacje na temat nowości kosmetycznych oraz  wspaniałe upominki. Dziewczyna pierwsza od lewej to właśnie nasza organizatorka, która dopilnowała, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik.
     Swoją obecnością zaszczyciła nas także przedstawicielka PAT&RUB, która przyjechała aż z Warszawy. Ciekawie opowiadała i przywiozła ze sobą kosmetyki do testowania.
Tego wszystkiego mogłyśmy spróbować „na własnej skórze”. 😉
     … i bardzo sympatyczna Dominika, konsultantka firmy Mariza, która przyjechała do nas mimo, że kilka godzin później miała pisać egzamin. Mamy nadzieję, że dobrze poszło. 🙂 Opowiadała ona o kosmetykach, oraz o możliwości przyłączenia się do Marizy.
     A może by tak zamówić coś dobrego? Trudno było się zdecydować, na karcie były same pyszności! Oczywiście dominowała kuchnia grecka.
… zastawione upominkami.
Kasia i Madzia..
… i wspaniałe uśmiechy

 

Kasia, która „walczy” z opakowaniem. 😉
I znowu Kasia i piękny uśmiech. 😉
     …miałyśmy też okazję skorzystać z badania skóry, które przeprowadzała Kasia z Biodermy. Podpowiedziała nam jakich kosmetyków powinniśmy używać i jaki typ skóry mamy.
 
… a tutaj Kasia i ja..
     I na koniec trochę krzywe zdjęcie.. ale możecie zobaczyć jak wygląda Greckia Tawerna- Hellada. Prawda, że ładnie? W środku jest bardzo klimatycznie i można posłuchać greckiej nutki. 😉 Niestety nie wszystkie dziewczyny udało mi się uchwycić na zdjęciach. Kilka fotek sobie „pożyczyłam”. 😉 A jutro ciąg dalszy o spotkaniu.. ale będzie bardziej kosmetycznie.