Spotkanie z Face&Look!

magazyn Face&Look

14 stycznia, w sobotę miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu blogowym, zorganizowanym przez magazyn Face&Look. Nie mogę uwierzyć, że minął już miesiąc od tego wydarzenia!

 

Organizacja spotkania

Przez pewien czas byłam na wyjeździe służbowym i dopiero teraz mogłam na spokojnie pooglądać i powybierać zdjęcia oraz zrelacjonować Wam przebieg eventu. Zaproszenie otrzymałam od Marty Wrzosek, która z uśmiechem powitała nas przy wejściu. Całe wydarzenie było świetnie zorganizowane i zapięte na ostatni guzik. Miało miejsce w hotelu Mercure Grand w Warszawie, w przestronnej sali konferencyjnej. Do dyspozycji był catering z ciepłymi daniami, pysznymi przekąskami, kawą czy herbatą.

magazyn Face&Look

Kto się pojawił

Na evencie pojawiło się około 40 autorów blogów i nie były to wyłącznie kobiety. Na początek przemówienie wygłosił Jacek Kaczorowski, który jest założycielem Face&Look. Opowiadał o planach na przyszłość oraz o tym jak funkcjonuje redakcja, co ma do zaoferowania czytelniczkom i w jaki sposób firma planuje się rozwijać. Na spotkaniu pojawił się również Conrado Moreno – redaktor naczelny Face&Look, Cezary Szymczak – Dyrektor Działu Kosmetycznego w firmie Polwell oraz Katarzyna Furmanek – założycielka firmy Flos-Lek.

 

magazyn Face&Look

Montibello jako partner spotkania

Partnerem spotkania była marka Montibello. Przedstawicielka firmy, Pani Paulina Pietrasik, zaprezentowała zabiegi na twarz za pomocą kosmetyków Montibello Skin Expert. Rezultaty było widać natychmiast po wykonaniu zabiegu, twarz modelki stała się zdecydowanie bardziej nawilżona, wygładzona i odmłodzona.

magazyn Face&Look

Badania skóry głowy i struktury włosa

Pan Oskar Stankiewicz, regionalny trener marki Montibello przeprowadzał badania skóry głowy i struktury włosa, doradzał jakich produktów do pielęgnacji włosów używać a jakich unikać.

                                                                                                                                                                                                                                                          magazyn Face&Look

Konkurs

Później przyszła pora na wylosowanie zwyciężczyni konkursu, którą okazała się Ania, autorka bloga balbinaogryzek.pl. Otrzymała ona suszarkę firmy FaleLokiKoki.

magazyn Face&Look

zdjęcia przy ściance

 

magazyn Face&Look

z Magdaleną Achtelik

                       magazyn Face&Look

z Conrado Moreno

                                       magazyn Face&Look

upominki od firmy Montibello, zawartość pokazałam na profilu facebookowym: KLIK

                http://www.faceandlook.pl/beauty-mania-event-dla-milosniczek-piekna

Beauty Mania!

Jeszcze krótka informacja! Ruszają przygotowania do pierwszego w Polsce eventu dla miłośniczek piękna Beauty Mania! Szczegóły znajdziecie na stronie Face&Look.

                                                                        http://www.faceandlook.pl