Paese – trendy w makijażu na wiosnę!

     Zgadniecie skąd te wszystkie kolory: cienie, paletki, kosmetyki? 16.04.16 miałam okazję uczestniczyć w warsztatach makijażowych „Trendy w makijażu – wiosna 2016”. Relacja pojawiłaby się już dawno, gdyby nie problem z internetem, z którym borykałam się prawie przez tydzień. Na szczęście kryzys jest już zażegnany i spokojnie mogę Wam przedstawić przebieg wydarzenia. 
W spotkaniu wzięło udział 6 blogerek:
Patrycja – http://tbof.pl/

     Po wejściu do sklepu Paese, który mieści się w Krakowie, przy ulicy Pawiej, zobaczyłam różnokolorowe kosmetyki, cienie, błyszczyki, pomadki do ust, mnóstwo różów do policzków oraz pudrów i rozświetlaczy. Nie wiadomo było na co patrzeć.
     Miałam już kilka produktów z firmy Paese, sprawdził się u mnie m.in. podkład Long Cover oraz puder ryżowy. Często sięgam po cienie do powiek z tej firmy oraz pomadki. Na spotkaniu miałam okazję zapoznać się z nowościami i powymieniać uwagami oraz spostrzeżeniami na temat kosmetyków.

      Dwie, bardzo miłe Panie opowiedziały nam o właściwościach i zastosowaniu kosmetyków Paese oraz zdradziły nam tajniki makijażu. Pod ich czujnym okiem uczyłyśmy się trików makijażowych, konturowania twarzy, łączenia kolorów, dopasowywania podkładów i różów. 

     Panie z obsługi sklepu dobrały dla nas odpowiednie kosmetyki, podpowiedziały jakie najbardziej do nas pasują, z czego powinnyśmy zrezygnować a jaki produkt dołączyć do codziennego makijażu. Na pewno w niedalekiej przyszłości kupię perfumy Paese o których istnieniu nie miałam wcześniej pojęcia.

     Jak widać na załączonych zdjęciach, było w czym wybierać, Paese ma w swojej ofercie mnóstwo kosmetyków dobrej jakości. 

     Moją uwagę zwróciła poletka z cieniami do powiek. Spodobało mi się to, że każdy cień dobieramy oddzielnie i kompletujemy własną kolorystykę. Dzięki temu w naszej paletce nie pojawią się kolory, których nie używamy lub po prostu nie lubimy. Do paletki można dołączyć nie tylko cienie ale i róże do policzków, co też jest ciekawym i wygodnym rozwiązaniem.
     Pod koniec spotkania, Panie, które prowadziły warsztaty makijażu, wręczyły nam certyfikaty ukończenia kursu i rozdały upominki. Otrzymałam próbki podkładów, dwa kolory cieni do powiek oraz rabaty na zakupy produktów Paese, za co bardzo dziękuję. Sama zaopatrzyłam się w rozświetlacz do policzków oraz tusz do rzęs „Blacker than black”, który zadziwił mnie podczas warsztatów. Idealnie wydłuża rzęsy i mocno je pogrubia. 
     Cieszę się, że miałam okazję uczestniczyć w takich warsztatach, zapoznać się z nowościami i przetestować kosmetyki, które już dawno „miałam na oku”. Bardzo dziękuję za możliwość wzięcia udziału i na pewno jeszcze nie jeden raz zawitam w sklepie Paese. 
https://www.facebook.com/PaeseOfficial/?fref=ts