Poznaj kosmetyki Lorigine! Relacja z warsztatów makijażu

 KOSMETYKI LORIGINE WARSZTATY

Marka Lorigine Minerals pojawiła się na rynku w czerwcu 2017 roku. Jej receptura oraz koncepcja narodziła się we Francji. Sięga po nie coraz więcej wizażystek! Ja również zaczęłam swoją przygodę z tą marką.

W niedzielę, 12.11.2017 roku miałam okazję uczestniczyć w warsztatach makijażu z marką Lorigine Minerals. Wydarzenie było współorganizowane przez Lorigine oraz Cracow Beauty Event’s i miało miejsce w lokalu La Petit France, który mieści się przy ulicy Szpitalnej 20 w Krakowie. W warsztatach wzięło udział 11 blogerek oraz przedstawicielki firmy Lorigine i Emerald Project. Pokrótce przedstawię osoby, które zdradziły nam tajniki makijażu i zaprezentowały kosmetyki Lorigine:

  • Ewa – PR Lorigine,
  • Dominika – Dyrektor Artystyczna Lorigine Minerals i przedstawicielka Emerald Project
  • Aneta – makijażystka i charakteryzator, przedstawicielka Emerald Project.

 KOSMETYKI LORIGINE WARSZTATY

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo

„Lorigine to marka kosmetyków stworzonych z myślą o wymagających i nowoczesnych kobietach, które poszukują połączenia innowacji technologicznych z dobroczynnym działaniem składników naturalnych, bezpieczeństwem ich stosowania oraz kobiecym i sensualnym efektem wykonanego makijażu. Najwyższa gwarantowana jakość składników mineralnych oraz łatwość aplikacji w połączeniu z podkreślającą naturalne piękno, ale i podążającą za trendami kolorystyką sprawią, że z przyjemnością zanurzysz się w doznaniach Rytuału Makijażu.”

KOSMETYKI LORIGINE WARSZTATY

Marka Lorigine wspiera Fundację Piękniejsze Życie!

Wizażystki marki Lorigine Minerals współpracują z Fundacją Piękniejsze Życie! Jej program pomaga kobietom, które przechodzą leczenie onkologiczne. Dzięki niemu, organizowane są bezpłatne warsztaty makijażu w centrach onkologii. Podczas warsztatów tego typu, wykorzystywane są kosmetyki mineralne Lorigine, ponieważ są bezpieczne dla skóry Pań, które się tam leczą i jednocześnie są podopiecznymi fundacji.
KOSMETYKI LORIGINE WARSZTATY

Przygotowanie na medal!

Przedstawicielki firmy Lorigine i Emerald Project przywitały nas bardzo miło! Jak tylko przekroczyłam próg lokalu, zobaczyłam stolik, na którym były poustawiane duże lustra a obok nich mnóstwo kosmetyków. Co najważniejsze, mogłyśmy do woli testować ich działanie, sprawdzać konsystencje, zapachy, testować na skórze, żeby sprawdzić jak reaguje ona na skład kosmetyków. Międzyczasie, przedstawicielki opowiadały o tym, w jaki sposób można wykonać makijaż, jakich kosmetyków warto użyć i w jaki sposób. Dzięki lusterkom, które stały przed nami, na stole, mogłyśmy zrobić sobie makijaże, według wskazówek Pań prowadzących spotkanie. Otrzymałyśmy odpowiedzi na nurtujące nas pytania i porady na temat wizażu. Wyszłyśmy bogatsze o wiedzę na  temat nowości kosmetycznych, otrzymałyśmy kilka produktów do przetestowania! Dzięki warsztatom poznałam ciekawe osoby, który podzielają moją pasję, związaną z kosmetyką.

KOSMETYKI LORIGINE WARSZTATY

KOSMETYKI LORIGINE WARSZTATY

Przykładowy makijaż

Oczywiście, podczas omawiania kosmetyków marki Lorigine, nie obyło się bez prezentacji przykładowego makijażu. Modelka zgodziła się na zrobienie zdjęcia z „przed” i „po” jego wykonaniu, dzięki czemu możecie zobaczyć metamorfozę. Efekt jest niesamowity! Delikatna cera i jasne oczy zostały podkreślone odpowiednio dobranym makijażem. Smoke eyes dodał modelce rockowego pazura!

KOSMETYKI LORIGINE WARSZTATY

Pyszny poczęstunek

Oprócz rozmowy przy kawie i poznawania tajników kosmetyki w miłej atmosferze, miałyśmy okazję zjeść coś pysznego. Na powyższym zdjęciu zamieściłam deser, a dokładniej cytrynową tartę! Dawno nie jadłam takich smakowitości.

KOSMETYKI LORIGINE WARSZTATY

Kosmetyki Lorigine – pielęgnacja i makijaż

Marka Lorigine ma w swojej ofercie zarówno produkty przeznaczone do pielęgnacji cery (seria Evoia by Lorigine) jak i kosmetyki do makijażu. Mnie zachwycił podkład, eyeliner z wygodnym pędzelkiem, oraz shimmer, który sprawia, że cera staje się promienna a makijaż zdecydowanie ożywiony i rozjaśniony! Drobinki mienią się, nadają cerze zdrowy blask.

KOSMETYKI LORIGINE WARSZTATY

Kosmetyki Lorigine – Twoje spostrzeżenia!

Czy marka Lorigine jest Ci znana? Miałaś okazję wykonywać makijaż przy użyciu kosmetyków tej firmy? Jakie są Twoje spostrzeżenia? A może jeszcze nie jest Ci znana, ale któryś z produktów Cię zainteresował? Podziel się w komentarzu swoją opinią! Zapraszam również do zapoznania się z relacją ze Spotkania Blogerek w Rybniku, które miało miejsce w październiku.

KOSMETYKI LORIGINE WARSZTATY