Spotkanie blogerek 2016 – Hellada, Kraków

spotkanie blogerek Kraków
     W niedzielę, 06.03.16 roku w Greckiej Tawernie Helladzie, mieszczącej się przy ulicy Królewskiej 55 w Krakowie, zorganizowałyśmy z Kasią spotkanie blogerek, w którym brało 8 dziewczyn:
1.http://luksuszagrosze.blogspot.com/ – Kasia organizatorka
2. https://www.kosmetykiani.pl/ – Ania (ja) organizatorka
3. http://sprawdzaneipolecane.blogspot.com/ – Mariola
4. http://wkuferku.blogspot.com/ – Ewelina 
5. http://www.madziof.pl/ – Madzia
6. http://www.tbof.pl/ – Patrycja 
7. http://www.globalnie.blogspot.com/ – Karolina 
8. http://mangomania78.blogspot.com/ – Madzia 
spotkanie blogerek Kraków
       Nareszcie miałyśmy okazję porozmawiać o kosmetykach i nie tylko, napić się kawy, spędzić miło czas. Wspólnie zjadłyśmy obiad, a muszę przyznać, że w Helladzie, można zamówić pyszności! Ja wybrałam pierogi ze szpinakiem, bardzo mi smakowały. Danie możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu:
spotkanie blogerek Kraków
     Po obiedzie przyszedł czas na rozdanie upominków od sponsorów spotkania. Oglądałyśmy produkty, wąchałyśmy zapachy, sprawdzałyśmy konsystencje kosmetyków i dzieliłyśmy się swoimi spostrzeżeniami. 
spotkanie blogerek Kraków
     Wśród kosmetyków były zarówno produkty pielęgnacyjne jak i kolorówka. Otrzymane produkty pokażę Wam w kolejnym wpisie.
spotkanie blogerek Kraków
     Na naszym spotkaniu pojawiła się przedstawicielka firmy Optima Plus. Opowiedziała nam o produktach, wiele dowiedziałyśmy się na temat właściwości i zastosowań olejków eterycznych. Nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, że można je wykorzystać na tak wiele sposobów! Ta prezentacja zmotywowała mnie do tego, żeby napisać na ten temat osobny wpis i podzielić się z Wami zdobytą na spotkaniu wiedzą. Otrzymałyśmy do przetestowania dwa olejki: miętowy i pomarańczowy. Niedługo Wam je pokażę. 
spotkanie blogerek Kraków
     Później była chwila przerwy na kolejną dawkę rozmów, śmiechów i informacji z dziedziny kosmetyki, którą sobie wzajemnie przekazywałyśmy. 

spotkanie blogerek Kraków

spotkanie blogerek Kraków
     Przyszła kolej na prezentację Pań z Oriflame, które opowiedziały nam na temat produktów katalogowych, zdradziły tajniki wykonywania makijażu. Osoby chętne mogły skorzystać z porady odnośnie zdrowia. 
spotkanie blogerek Kraków
     Jedna z Pań, pokazała w jaki sposób wykonać delikatny a równocześnie elegancki makijaż. Muszę przyznać, że byłam pod wrażeniem zdolności Pani Angeliki. Przedstawicielki przyniosły nam produkty do przetestowania, które pokażę Wam przy okazji kolejnego wpisu. 
spotkanie blogerek Kraków
spotkanie blogerek Kraków
spotkanie blogerek Kraków
spotkanie blogerek Kraków
     Niestety czas szybko mijał i w końcu spotkanie dobiegło końca. Dziewczyny, cieszę się, że mogłyśmy się zobaczyć i porozmawiać! Mam nadzieję, że to nie jest nasze ostatnie spotkanie i jeszcze uda nam się zobaczyć w przyszłości. Zarówno Wam jak i przedstawicielkom firm dziękuję za przybycie a sponsorom za wsparcie naszego spotkania upominkami. W kolejnym wpisie pokażę Wam produkty, które otrzymałyśmy w ramach niedzielnego spotkania.